Sign In

Skip Navigation Linksbilisim-uzmanligi

Mobil Menü

Bilişim Uzmanlığı

Uluslararası sertifikalı Yazılım Uzmanı ya da Sistem, Ağ ve Güvenlik Uzmanı olun!​ Yazılım Uzmanı (.NET veya Java & Android) bölümü mezunları; yazılım uzmanı, yazılım mimarı, test uzmanı, proje yöneticisi ya da iş analisti olabiliyor. Sistem, Ağ ve Güvenlik Uzmanı (MCSE ve HCNA) bölümünü bitirenler ise kariyerlerini sistem yöneticisi, ağ ve güvenlik yöneticisi, teknik destek uzmanı ya da bilgi işlem yöneticisi gibi unvanlarla sürdürüyor.

Yazılım sektöründeki uzmanların web, Windows, mobil ve kurumsal uygulamaların tümüne hakim olmaları gerekmektedir. Bilge Adam Akademi’nin Yazılım Uzmanı (.NET​) eğitimi de sektörde ihtiyaç duyulan profesyonellerin yetiştirilmesi amaçlanarak geliştirilmiştir. 300 saatlik bu eğitim ile yalnızca program yazmayı değil; veritabanı, web ve mobil programlama ile servis mimarisini de öğrenebilirsiniz.

Yazilim Uzmani (.NET)

Bilge Adam Akademi’nin Yazılım Uzmanı (Java & Android) eğitimini alarak, yazılım dünyasının en popüler programlama dillerinden Java’yı destekleyen her cihazda çalışabilen uygulamalar geliştirebilirsiniz. 300 saatlik program kapsamında akıllı telefon pazarının %81’ine hakim olan Android platformunda programlama yapmayı da öğrenebilirsiniz.

Yazilim Uzmani (Java & Android)

Bilge Adam Akademi’nin 300 saatlik yeni nesil ‘Sistem, Ağ ve Güvenlik Uzmanı’ eğitimi; sistem, sunucu, depolama, sanallaştırma, ağ ve güvenlik altyapısı ile tam bir çözüm tasarlayabilen uzmanlar yetiştirebilmek amacı ile hazırlandı.

Sistem, Ag ve Guvenlik Uzmani

Swift programlama dilini kullanarak MAC platformunda iOS ​8'e uygulama geliştirilen bu eğitimde, geliştirilen uygulamalar Iphone, iPAD cihazlarında kurulacaktır. Swift dilinin getirdiği yenilikleri öğreneceğiniz bu eğitimde uygulamaları Apple App ​​Store üzerinden yayınlama imkanı bulacaksınız.​​​

Swift ile iPhone / iPad Uygulama Geliştirme

Apache Cordova ile tüm platformlara mobil uygulama geliştirmeyi öğreneceğiniz bu eğitimde Cordova kütüphanesinden yararlanarak, cihazın kamera ve titreşim gibi bir çok fonksiyonunu kullanmayı göreceksiniz. Yazdığınız uygulamaları gerek Phonegap gerekse Cordova üzerinden tüm platformlara çıkarıp, marketlerde yayınlar hale gelebilirsiniz.

Cordova ile Hibrit Mobil Uygulama Geliştirme

Unity platformunu kullanarak gerek 2D gerekse 3D oyunları programlamayacağınız bu eğitim süresince birçok oyun üretip, bu oyunları tüm platformlara çıkaracaksınız. Üretilen demolarda birçok animasyon, efekt ve modellemeleri entegre ederek, oyun programlama dünyasında oyun programcısı olarak yerinizi alabilir​siniz.​​​​​​​

Unity ile Oyun Programlama

Proje Yönetimi süreci olarak, PMI metodolojisi içeriğindeki bilgi alanları ve süreçlerinin detaylı olarak anlatıldığı bir eğitim programıdır. Temel proje yönetim terminolojisi ve genel kavramların yanı sıra entegrasyon, kapsam, zaman, maliyet, kalite, İK, iletişim, risk, tedarik ve paydaş yönetimi programın içeriğini oluşturmaktadır. Katılımcılar edindikleri bilgileri projelerin başlatma, planlama, uygulama-kontrol ve kapatma süreçlerinde kullanarak ve uygulayarak, eğitim programını tamamlayacaklardır.​​​​​​​​​

Proje Yönetimi ve PMP Sınavına Hazırlık
​​

Siber Güvenlik ve Etik Hacking eğitiminin amacı günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak siber güvenlik konusunda proaktif yaklaşımları benimseyen uzmanlar yetiştirmektir.

Siber Güvenlik ve Ethical Hacking

Windows Server 2012 R2 işletim sisteminin Networking, Storage, Active Directory Domain Services (AD DS), Group Policy, File and Print Services ve Hyper-V gibi temel hizmetlerinin ilk yapılandırması üzerinde uygulamalı olarak duran bu eğitim, Microsoft’un 5 günlük resmi kursudur.

Installing and Configuring Windows Server 2012 R2
​​
​​​

Linux System Administration I eğitimi, katılımcılara temel Linux bilgilerini edindirmeyi amaçlar. Ağırlıklı olarak lab uygulamaları ile işlenen bu eğitimde katılımcılar; Linux işletim sisteminin mimarisini, komutlarını, sistemin temel kurulum ve konfigürasyonunu öğreneceklerdir. Eğitimde kazanılan beceriler ile katılımcılar Linux sistem yöneticisi olma yolunda ilk adımı atmış olurlar.

Linux System Administration I
​​​​

Office 365 Kimlikleri ve Hizmetlerini Yönetme eğitimi, Office 365 Servislerini detaylı olarak anlatan resmi Microsoft eğitim programıdır. Bu eğitimde IT profesyonelleri için Office 365 servislerini inceleme, değerlendirme, planlama, dağıtma ve işletme süreçleri uygulamalı olarak anlatılmaktadır.​

Managing Office 365 Identities and Services
​​​​​​​

Katılımcılar 5 gün boyunca Windows 10 işletim sistemine ait bileşenleri öğreneceklerdir. Windows 10 işletim sisteminin kurulumu ve özelleştirilmesi, Windows 10 uygulamaları, uzak ve yerel ağ ayarlarının yapılması, depolama alanlarının yönetimi, veri, cihaz ve network güvenliği, işletim sistemi bakımı ve kurtarma konuları hakkında uygulama ve yönetim yeteneklerine sahip olmaları hedeflenmektedir.​

Installing and Configuring Windows 10
​​​​​​​​
​​​​​​​​​