Sign In

Skip Navigation Linksdijital-tasarim

Mobil Menü

Dijital Tasarım

Web ve grafik tasarımcı, 3D / teknik çizim uzmanı ya da dijital medya uzmanı olun! Reklamcılık, masaüstü yayıncılık, video / animasyon, mimari, endüstriyel tasarım, web ta sarım, bilgisayar oyunu sektörlerinde kariyer sahibi olmak veya dijital medya alanında ilerlemek isteyenler Dijital Tasarım programlarına katılıyor.

Bilge Adam Akademi’nin Adobe ve Google’ın yeni teknolojilerini içeren, sektör ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış ve uygulamaya dayalı Web ve Grafik Tasarımcı eğitim programı ile kilit yazılım uygulamalarını ve temel tasarım prensiplerini öğrenerek, iletişim ve internet alanlarında görsel çözümler tasarlamak, örneklemek, derlemek ve üretmek konusunda uzmanlaşabilirsiniz.

Web ve Grafik Tasarimci

Bilge Adam Akademi’nin 3D / Teknik Çizim Uzmanı eğitimi, Autodesk ve Adobe’nin yeni teknolojilerini içeren, uluslararası trendler ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış, kapsamlı bir programdır. 200 saatlik bu eğitim programı sayesinde iş hayatında farklı disiplinlerin hedeflerine yönelik çalışabilecek ve bu alanda en çok tercih edilen yazılımları kullanabilecek beceri ve teknik bilgiye sahip olacaksınız.

3D / Teknik Cizim Uzmani

Bilge Adam Akademi’nin sosyal medya uygulamaları temelli Dijital Medya Uzmanı eğitimi ile satış ve pazarlamada en önemli kanal haline gelen dijital medyayı tanıyarak; Kurumsal İletişim, SEO, SEM, Sosyal Medyada Pazarlama, İçerik Pazarlama, Mobil Pazarlama, E-Posta Pazarlama, E-Ticaret ve B2B - B2C Pazarlama, Dijital Reklamcılık, Raporlama ve Test konularına hakim olabilirsiniz.

Dijital Medya Uzmani

Tasarımcılar için 3D Baskı eğitimde katılımcıların 3D Printing teknolojisi ve ekonomisi hakkında bilgilenerek, herhangi bir yazılımda ürettikleri 3D m​​odelleri, 3D baskıya hazır hale getirmeyi öğrenmeleri amaçlanmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin temel programlar kullanarak, baskıya hazır 3D modeller üretebilir ve basabilir seviyeye gelmeleri sağlanacaktır.

3D Print

Bilge Adam Akademi’nin Google ile Dijital Reklamcılık eğitiminde; pazarlama ve satışın en önemli kanalı haline gelen dijital reklamcılığa, dünyanın en yaygın ve en popüler dijital medya araçları olan Google AdWords ve Analytics ürünleriyle hakim olmayı öğreneceksiniz.

Google ile Dijital Reklamcılık
​​​​​

Sektörde en çok bilinen ve kullanılan compositing programı olan Adobe After Effects, sınırsız görsel içeriği ile video sunumlar ve uygulamalar yapmamızı sağlayan, çok yönlü bir efekt programıdır.

Görsel Efekt Tasarım (After Effects)
​​​​​​​​​​​​​

Revit; mimarlar ve inşaat mühendislerine yönelik, geniş kapsamlı, yeni nesil inşaat yönetimi programıdır. BIM (Building Information Modeling - Yapı Bilgi Modelleme) adı verilen sistem ile çalışmaktadır. İnşaat profesyonellerinin yüksek kaliteli ve enerji açısından daha verimli binalar tasarlamalarına ve inşa etmelerine yardımcı olur. ​​

Revit
​​​​​​​​​​​​​​​​