Sign In

Skip Navigation Linkskariyer-gelisim

Mobil Menü

Kariyer Gelişim

Her meslek için Microsoft Office Uygulamaları… Finans, pazarlama ve insan kaynakları gibi departmanlarda çalışmayı hedefleyenler ve Microsoft Office'te uzmanlaşmak isteyenler Bilge Adam Akademi'ye geliyor.

Bilge Adam Akademi’nin Microsoft Office  Uygulamaları eğitimi ile Microsoft’un Word, Excel, Outlook ve PowerPoint programlarını etkin bir biçimde kullanabilecek seviyeye geleceksiniz. Ayrıca bir yıllık Microsoft Office e-öğrenme paketi ile eğitiminizi kendi hızınızda ve dilediğiniz kadar tekrar ederek, bilgilerinizi pekiştirme fırsatı bulacaksınız.

Microsoft Office Uygulamalari

VBA eğitimi sayesinde Microsoft Excel ile uzun sürede tamamladığınız tüm veri ayıklama, analiz veya raporlama süreçlerini çok daha hızlı gerçekleştirerek, verilerinizi yorumlamak ve iş süreçlerinizi geliştirebilmek için yeterli zamanı kazanabileceksiniz.

Microsoft Office Uygulamalari
​​

Microsoft Excel’de formüllerin kullanımı ile ilgili detayları öğrenerek matris tablolar hazırlayabilir ve ​raporlarınızı dönem filtreleriyle otomatik olarak hesaplatabilirsiniz. PivotTable ve PivotChart uygulamaları ile çok hızlı özet raporlar hazırlayabilirsiniz. Veri analizine ilişkin araçları kullanarak veri ayıklama ve birleştirme yapabilir veya olasılıklara bağlı olan sonuçları ifade edecek raporlar o​luşturabilirsiniz.

Uygulamalı İleri Excel
​​​​​