Sign In

Skip Navigation Linksogrencilerimiz-ne-diyor

Mobil Menü
​​

Öğrencilerimiz Ne Diyor​​​

ERAY Ç. / ANKARA

Merhaba, Bilge Adam Kızılay şubesinde Eylül döneminde .NET programına başladım. Kısa bir süre sonra kursu dondurmak zorunda kaldım. Bu sırada adını duyup tanışma fırsatı bulduğum Tansu hocamın sınıfına katıldım ve derslere başladık. Benim için gayet verimli geçen kurs döneminde arkamda duran, konulara sıkı sıkı bağlayan desteğini esirgemeyen ve azmine hayranlık duyduğum Tansu hocama minnettarım. Gerek ders içerisinde, gerek ders sonrasında verdiği bilgilerle bizi iş hayatına hazırlayan projemi teslim ettikten sonra da aynı özeni göstermeye devam eden Tansu hocama çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız hocam, iyi ki varsınız Bilge Adam...

KEREM İ. / BEŞİKTAŞ

Merhaba, Bilge Adam Beşiktaş’ta Ocak - Şubat 2018 döneminde Excel İleri ve Uzmanlık eğitimi aldım. Özlem hocam, bugüne kadar karşılaştığım en iyi eğitmen diyebilirim. Kendisinin bilgi ve tecrübesi sayesinde çok verimli bir eğitim süreci geçirdik. Desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

HİLAL A. / BAKIRKÖY

Merhaba… Bakırköy şubenizden, Hakan Dericioğlu’ndan web tasarım kursu aldım. Hakan bey, derse çok önceden gelip ders ile ilgili hazırlanıyordu, bize daha nasıl verimli olurum diye sürekli çabalıyordu. Her konuda kendini geliştirmiş biri, aklıma gelen tüm grafik ve web tasarım hakkındaki sorulara fazlasıyla yanıt verebiliyor ve yol gösteriyordu. Derste hiç bir şekilde özel işleriyle uğraşmıyordu, ders esnasında telefonuyla ilgilendiğini hiç görmedim, çoğu ders aralarında bile bizim eksikliklerimizi tamamlıyor, bize yardımcı oluyordu. Bilgisayarların teknik sorunlarını da çoğu zaman kendi gideriyordu. Ondan aldığım eğitim sayesinde kendi web sitemi ve eniştemin web sitesini sorunsuz hazırladım. Bu mail ile size de bildirmek istedim.

OYA E. / BEŞİKTAŞ

AutoCAD - 3ds Max ile Modelleme – Vray – Photoshop – Animasyon – 3D Printing şeklinde ilerleyen müfredatlı ilk hafta sonu grubundanım. Azer Telik hocamın, hayatımda gördüğüm en iyi eğitmen olduğunu düşündüğüm için bu maili atıyorum. Öğrencilerle kurduğu etkileşimin her açıdan dozu ve samimiyeti, öğrenmemize odaklı yaklaşımı, enerjisi, işini seviyor oluşu bana öğrenme ve kursa devam etme isteği verdi. Bir dakikasını bile kaçırmadığım bu eğitim 3ds Max ile uzun yıllar sürdüreceğim bir etki yaratmış olabilir üzerimde. Teşekkürler ve iyi çalışmalar.

EREN YİĞİT Y. / BAKIRKÖY

Yaşar Acar Fen Lisesi ve Bilge Adam Bakırköy yazılım öğrencisi oğlumuz Eren Yiğit; Trinithy College - İrlanda 15-17 grubu STEM programının giriş sınavını başarıyla tamamlayarak, Haziran ayında bu programa katılmaya hak kazanmıştır. Yazılım konusunda ona daha geniş ufuklar açan Bilge Adam'daki tüm yönetime ve öğretmenlerine ailecek teşekkür ederiz.

İBRAHİM MURAT Ö. / ANKARA

İlginizden dolayı teşekkür etmek ve yorumumu paylaşmak istedim. Bilge Adam’da Tansu hocamdan aldığım 300 saatlik yazılım eğitiminde hem keyifli bir eğitim ortamı hem de güncel teknolojileri yakından takip etme ve öğrenme fırsatı buldum. Bilge Adam’a geldiğimde hiçbir bilgisayar bilgim yoktu. Tansu hocanın ve benim çabalarımla eğitimimi tamamlayıp, sertifikamı aldım. Bilge Adam’ın farkı, teknolojiyi yakından takip edip kaliteli eğitimciler sayesinde öğrencilerine kaliteli hizmet vermesidir. Bilge Adam Akademi prestijini ve ayrıcalığını, özellikle eğitim sürecindeki ilgisiyle samimi olarak yaşatıyor. Tansu hocam kariyer ve iş fırsatları konusunda tecrübelerini bizimle paylaşıyordu. İş imkanları da öncelikle öğrencileri ile paylaşıyor ve yönlendiriyor. Güncel teknolojileri uygulamalı olarak bizler anlatması ayrıca motive ediciydi. Teşekkürler Bilge Adam, teşekkürler Tansu hocam…

SİMGE C. / KADIKÖY

Seda hocayla olan grup eğitimimiz bitti. Müfredattaki her şeyi en ince detayına kadar gördük. Müfredatınızdan ve en başta Seda hocadan çok memnun kaldım. Kendisi anlamadığımız veya kaçırdığımız yerleri hiç bıkmadan tekrar tekrar anlattı. Gerçekten çok faydasını ve yardımını gördüm hocamın. Bilge Adam ailesine, çalışanlarına ve en başta Seda hocama emeklerinden, güler yüzlerinden ve anlayışlarından dolayı teşekkür ederim.

EFE B. / İZMİR

EFE B. / İZMİR
Ben Efe. Dijital Medya ile grafik tasarım üzerine eğitim almak için Bilge Adam Akademi'ye geldiğimde tanıştım. İzmir'de ilk kez eğitime açılacak olan Dijital Medya programını öğrendiğimde ilk işim iş ilanlarına bakmak oldu. Gerçekten de bahsedildiği gibi bu alanda ciddi bir iş imkanı vardı fakat  eğitimin ilk kez verilecek olması beni biraz endişelendirmişti. Bu endişem Okcan Hocam ile tanıştığım ilk derste uçup gitti. Sadece teori bazlı bir eğitim beklerken; iş hayatı üzerine deneyimlerini ve püf noktaları paylaşımı ile bunları paylaşım şekli beni derslere hemen bağladı. Hem sınıfta hem sınıf dışında bizlerle paylaştığı detaylar bana çok şey kattı. Eğitim süresince tek yönlü olan içerik üretim dağarcığım gelişti ve marka yönetimi konusunda daha önce varlığından bile haberim olmayan birçok bilgi edindim. Şu an İstanbul'da MadeByCat şirketinde Jr. Social Media Executive olarak çalışıyorum. Bana kattığı bütün değerler için Okcan Hocam'a ve Bilge Adam Akedemi'ye teşekkürlerimi iletip, hocamın tahtaya yazdığı ilk şey olan ve aklıma kazınan alıntısı ile yazımı bitirmek istiyorum: "Hayat Fena Halde Futbola Benzer"

YAVUZ K. / ANKARA

İlginizden dolayı teşekkür etmek ve yorumumu paylaşmak istedim. Bilge Adam’da Tansu hocamdan aldığım 300 saatlik .NET eğitiminde hem keyifli bir eğitim ortamı hem de güncel teknolojileri yakından takip etme ve öğrenme fırsatı buldum. Almış olduğum sertifikalar da birçok firmada ve kurumda önümü açıyor, ayrıcalık sağlıyor. Bilge Adam Akademi prestijini ve ayrıcalığını, özellikle eğitim sürecindeki ilgisiyle samimi olarak yaşatıyor. Tansu hocam kariyer ve iş fırsatları konusunda tecrübelerini bizimle paylaşıyordu. İş imkanları da öncelikle öğrencileri ile paylaşıyor ve yönlendiriyor. Güncel teknolojileri uygulamalı olarak bizler anlatması ayrıca motive ediciydi. Teşekkürler Bilge Adam, teşekkürler Tansu Hocam…

BURAK K. / KADIKÖY

26 Kasım 2016 - 11 Şubat 2017 tarihleri arasında hocamız Serdar Yaşar’dan Microsoft Office eğitimi almıştım ve gayet memnun bir şekilde ayrıldım. Bize 100 saatte öğretebileceğinden fazlasını öğretti. Ders içi ders dışı her türlü sorumuzu yanıtladığı için teşekkür ederim.

CANER Ç. / BAKIRKÖY

Size kariyerimde gerçekleşen bir gelişmeden bahsetmek istiyorum ve bunu sağladığı için öncelikle Bilge Adam'a ve bu gelişmede önemli rol oynayan Hakan hocama teşekkür ediyorum. Çünkü üzerimde emeğiniz çok. Geçenlerde Kariyer.net’te web arayüz geliştirme uzmanı alanında bir ilan gördüm ve bu yazılım firmasının Yıldız Teknik Üniversitesi Teknokent’te olması dolayısıyla hemen başvuru yaptım. Sonra görüşmeye gittim, mülakat vs. derken bana geri dönüş yaptılar ve "İş arayışınız hala devam ediyor mu?" diye sorduklarında heyecandan bir-iki saniye durup sonra "İşte bu" dedim. Hayallerinizi gerçekleştirmede başarı grafiği yakalamak istiyorsanız (ki bunu kim istemez) en önemli atağı kaliteli bir eğitim alarak kendinizi geliştirmekten geçer.

ILGIN EGE İ. / BEŞİKTAŞ

Merhaba, bitirdiğim 80 saatlik Microsoft Office programından duyduğum memnuniyeti bildirmek istedim. Başta eğitmenimiz Özlem Hanım olmak üzere, kurumunuza teşekkürlerimi sunarım.

ÖZGE Ö. / BEŞİKTAŞ

Bugün 2 aylık Microsoft Office programını Beşiktaş şubesinde tamamladım. Gerçekten çok faydasını gördüğümü düşündüğüm bu dersler için Özlem hocamıza çok teşekkür etmek istiyorum. Öncesinde hiçbir bilgim olmamasına rağmen tamamladığım bu kursu hocamızın sabrı, anlayışı ve dersi anlatım biçimine borçluyum.

MERT B. / BEŞİKTAŞ

Üniversite 2. sınıfta Türkiye'nin önde gelen bir perakende firmasında staj yaparken, Excel’i yeterince bilmediğimi fark ettim. Daha sonrasında Bilge Adam Beşiktaş’a gelerek, Microsoft Office derslerine misafir öğrenci olarak katıldım ve ardından kursa kaydolmaya karar verdim. Son sınıfta Bilge Adam’da eğitimlere devam ederken, bir yandan da uluslararası bir denetim firmasında da uzun dönem stajyerlik mülakatlarım devam ediyordu. Microsoft Office eğitiminin rakiplerimi eleyerek, staja kabul almamda büyük artısı oldu. Özverili ders anlatışı ve eksiklerimizi tam anlamıyla tespit eden Özlem hocaya ve Orçun beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

İPEK K. / KADIKÖY

Kadıköy şubesinde Serdar hocamızdan Microsoft Office eğitimi aldık. Kendisi bize çok şey kattı. Hem ders hem ders dışında anlamadığımız her konuda yardımcı oldu. Eğitimden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

ATAKAN Ş. / KADIKÖY

İlk başladığım zaman sayısalım zayıf olduğu için “Kesinlikle Excel’den kalırım, bu iş olmaz” demiştim aileme. Sağ olsun Serdar hocam, anlatımıyla ve yardımlarıyla çok katkı sağladı. Sınavdan önce tekrarları, mail aracılığıyla işlediğimiz ve işleyeceğimiz konuların dosyalarını bizlere attı. Gün geçtikte, temelden uzmanlığa geldikçe işler zorlaşacağına kolaylaştı açıkçası. Sağ olsun sınavlarda da bire bir yardım etmese de yapamadıklarımızı yapmamız için elinden geleni yaptı. Hatta bel fıtığı rahatsızlığı geçirdi son haftalarda ve ona rağmen derslerde çok yardımcı oldu bize. Muhabbeti de çok iyiydi, gerektiğinde hoca gerektiğinde abi/arkadaş gibiydi. Kurumunuzun eğitiminden memnun kaldım. Başarıyla Office eğitimimi tamamladım. Görsel İletişim mezunuyum, kurumunuzun tasarım eğitimini düşünüyorum iş ve askerlik durumuma göre... Lokasyon olarak da çok iyi yerde olduğunuz için, gelirken giderken hiç problem yaşamadım. Tasarım olsun veya başka bir eğitim programında Bilge Adam'ı tercih edeceğim.

GİZEM D. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi / Kadıköy şubesinde Serdar Hoca’nın eğitmenliğinde MOS3102 Ofis hafta içi grubunda eğitim aldım. Eğitimimiz boyunca Serdar hoca tarafından itina ve özen ile derslerimiz işlendi. Herhangi bir yeri anlamadığımızda her birimiz ile tek tek ilgilendi ve gerektiği yerlerde yeniden daha iyi anlamamız için ders tekrarları yaptı. Bilge Adam Akademi’de 1 ay boyunca aldığım eğitim son derece verimli ve güzel geçti. Başta Serdar hoca olmak üzere tüm Bilge Adam ailesine çok teşekkür ediyorum.

ELİF S. / BEŞİKTAŞ

Sınıf kodu 4304 olan Microsoft Office eğitiminde Özlem Taşdemir adlı eğitmeninizden eğitim aldım. Yazılanları ilk okuduğumda anlatıldığı kadar verimli olabileceğini düşünmüyordum. Fakat Özlem hoca mükemmel bir eğitimci… Konuları anlaşılır şekilde, açık ve net anlattı. Bir problem veya anlaşılmayan bir şey olduğunda asla kimseyi geçiştirmedi. Herkesin her şeyi anladığından emin olmadan dersi bitirmedi. %100 öğrenmeniz için elinden geleni yaptı. Bunların dışında çok nadir bilgisayarlarla alakalı problem yaşandı bu tarz bir durumda anında teknik ekininizi yanımızda bulduk. Kapının girişinden itibaren her şey düşünülmüş ve gelen öğrencilerin memnuniyeti devamlılığı için tasarlanmış. Tüm bilge adam ailesine teşekkür ederim.

SAMET Ö. / BAKIRKÖY

2017 Ocak ayında Hakan Dericioğlu hocamızdan web ve grafik tasarım eğitimi aldım. Altını çizerek belirtmek isterim ki aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Gerek eğitim kaliteniz, gerek güler yüzlü tavırlarınız beni her yönden fazlasıyla memnun etti. Bilge Adam'a kayıt olduktan sonra sanki bir ailede gibi eğitimime devam ettim. Bilge Adam bana birçok şey kattı. Mezun olup sertifikamı aldıktan sonra hayatım değişti denilebilir. Yeni bir iş, yeni tecrübeler kazanmama yardımcı oldu. Aldığım eğitim o kadar faydalıydı ki gördüğümüz konuların hepsi günlük hayatta karşıma çıktı. Ama üstesinden gelmek kolay oldu çünkü bende Bilge Adamlı’ydım. Sizlerden eğitim almadan önce matbaada grafikerlik yapıyordum fakat şartlar çok ağır geliyordu. Çalışma saatlerim, çalışma ortamım ve işçiye davranış oldukça ağır şartlar barındırıyordu. Bu da beni haliyle sıkıyordu. Çoğu zaman sevdiğim meslekten vazgeçmek üzereydim çünkü hep böyle devam edecek zannediyordum. Eğitimim sonucunda sadece 1 hafta yeni bir iş aradım ve sizlerin referansı sayesinde kurumsal bir reklam ajansında neredeyse 2 katı maaşla çalışmaya başladım. Şu anda 4. aya girdiğim yeni işyerimde çok büyük firmalara tasarımlar hazırlıyorum. Bu da beni fazlasıyla gururlandırıyor. Yaptığım çalışmaları sık sık Hakan hocamla paylaşıyorum ve çok güzel tepkiler alıyorum. Çalıştığım şirketteki ofis ortamını ve kurumsallığı hissettikçe Bilge Adam'dan aldığım eğitim aklıma geliyor ve sizlere bu teşekkür metnini yazmaktan mutluluk duyuyorum.

AYŞE T. / BEŞİKTAŞ

Bilge Adam Akademi’de 4301 3D Teknik Çizim grubunda eğitimi tamamladık. Eğitmenimiz Azer Telik’e verimli ve kaliteli bir eğitim süreci için teşekkürlerimi sunarım. Bu süre zarfında duyarlılığı, anlayışı ve anlatımı için ayrıca teşekkür ederim. Kısaca Bilge Adam'da, emeği geçen tüm ekibinize teşekkürler...

TANER K. / BEŞİKTAŞ

Microsoft Office uygulamaları derslerini 26 kasım 2017 itibariyle kurumunuzda bitirmiş oldum. Uzun bir aradan sonra tekrar böyle bir eğitim almanın biraz konsantrasyon gerektirdiğini kursa başlamadan önce biliyordum. Fakat daha Temel Excel dersinden sonra bu konsantrasyonun hızlı bir şekilde yok olacağını öngörememiştim. Benim motivasyonumu tekrar yükselten ve bana yaptığı cesaretlendirici konuşmasından dolayı hocamız Sayın Özlem Taşdemir’e buradan tekrar teşekkürlerimi sunarım. Kendilerinin ve kurumunuzun sağladığı bu eğitimden olabildiğince faydalandığımı ve kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum.

CEMRE G. / ANKARA

Merhaba, Bilge Adam Ankara'da YG3-8412 kodlu grupta Aralık-Temmuz arası yazılım eğitimi aldım. Eğitmenim Tansu İçin ve Bilge Adam ailesine; eğitimime katkıları ve vizyonumu genişleten önerileri için sonsuz teşekkür ediyorum. Yazılım sektörünün inceliklerinden bihaber başladığım kursumun bitiminde ciddi bir bilgi sahibi oldum. Bu süreçteki tüm destekleriniz için teşekkürler.

KAAN G. / BEŞİKTAŞ

Bilge Adam Beşiktaş’ta Microsoft Office eğitimi aldım. Eğitimimizi veren Özlem Taşdemir hocamız sayesinde dersleri çok iyi anladım ve hiç sıkılmadan kursa devam ettim. Böyle başarılı bir hocayla bizlere hizmet verdiğiniz için size teşekkürlerimi sunmak isterim.

BAHADIR D. / İZMİR

Uzun zamandır .NET eğitimi almak istiyordum ancak sürekli ertelemiştim. Bu büyük bir hataymış. Kurs henüz devam ediyor ve bir aylık bir eğitim sonrasında bile C# diliyle küçük çaplı program yazabilecek duruma geldim. Tabii ki bunda Özhan hocanın mesleki deneyimi, anlatım yeteneği ve işlenen konuyu bizlere öğretmek için gösterdiği kişisel çabanın çok etkisi oldu. Kaliteli eğitimi, kaliteli eğitmenle bize sunduğu için Bilge Adam'a çok teşekkür ederim.

ÖZGÜN G. / ANKARA

Merhaba, ben Bilge Adam Ankara şubesi YG3-8412 nolu yazılım eğitimi öğrencisi Özgün. Eğitmenimiz Tansu İçin'in sayesinde sıfırdan başladığım yazılım konusunda verimli bir eğitim geçirdim. Hocamızın bilgi ve deneyimleri bize bu süreçte kesinlikle çok faydalı oldu. Sadece eğitim değil, iş hayatımda da hocamızın bilgilerinden faydalanacağımı düşünüyorum. Eğitim aile ortamı gibiydi ve gayet eğlenceli geçti dersler. Her konuda sakınmadan bilgi paylaşımında bulunan ve sorularımızı sabırla yanıtlayan hocamıza teşekkür ederim, emeğinize sağlık. Ayrıca bize bu fırsatı sunduğu için Bilge Adam ailesine teşekkür ederim.

YURDAGÜL G. / BEŞİKTAŞ

Merhabalar Bilge Adam ailesi, ben Beşiktaş şubenizin 4301 gurubundaki öğrenciniz Yurdagül… İşim için katılım sağladım, güzel bir ortamda almış olduğum eğitimim çok yararlı geçti. Öğretmeyi bu kadar çok seven Azer Telik hocamızın, eğitimci olarak bana ve arkadaşlarıma derste kattığı bilgi ve enerjisinden dolayı kendisine olan teşekkürlerimi sizlere de iletiyorum. Aldığımız eğitimlerin bize sektörde verimli bir şekilde döneceğini biliyorum. Eğitim boyunca yanımızda olan, bizlere ışık tutan eğitmenimize ve daha sonra da siz Bilge Adam ailesine teşekkürlerimi sunarım.

FİRDEVS C. / BEŞİKTAŞ

Çalıştığım şirkette uzun süredir asistanlık yapmaktayım. İş hayatında daha verimli olabilmek için Bilge Adam Beşiktaş şubesinde Excel eğitimi almaya başladım. Öğretmenin Özlem Taşdemir sayesinde Excel’im çok gelişti ve bu gelişme, asistanlık görevimden İnsan Kaynakları departmanına geçmemi sağladı. Bilge Adam’a ve desteklerinden dolayı Özlem Taşdemir’e teşekkür ederim. Bilge Adam’ı ve özellikle bilgisi, tecrübesi, sorularımıza  sabırla cevap vermesi nedeni ile öğretmenim Özlem Taşdemir’den Excel dersi almanızı tavsiye ederim.

AYSEL S. / ANKARA

Bilge Adam Ankara’da eğitim aldım. Eğitmenimiz Tansu İçin‘in bilgi ve deneyimlerinden çok faydalandım. Eğitim aile ortamında gibiydi. Hocamız her konuda bize rehberlik etti. Buradan Tansu hocama ve Bilge Adam’a çok teşekkür ediyorum. Bilge Adam mezunu olmaktan gurur duyuyorum. 

GAMZE M. / ANKARA

Merhaba, ben Bilge Adam Ankara YMS8115 sınıf nolu yazılım eğitimi öğrencisi Gamze. Eğitmenimiz Duygu Yenilmez’in bugün itibariyle 275 saattir öğrencisi olma şansını yakaladığım için size teşekkür ederim. Her zaman iyi niyetiyle bir konuyu biz öğrenelim diye bin kere tekrar edip, efor sergilediği; çok hasta olduğu halde bize ders anlatıp, geri kalmamamız için bizden daha fazla uğraştığı; verdiğim eğitim ücretini sonuna kadar karşılığını almamı sağladığı için sonsuz teşekkür ederim.

CANER Ç. / BAKIRKÖY

Merhaba, Bilge Adam'ın Bakırköy şubesindeki grafik ve web tasarımı eğiminde yenilikçi ve uzman eğitmen kadrosuyla verimli bir dönem geçirdim. Eğitimin bu 8 aylık zaman diliminde size söylemeliyim ki; hayallerinizi gerçekleştirmede bir başarı grafiği yakalamak istiyorsanız (ki bunu herkes ister) en önemli atağı kaliteli bir eğitim alarak kendinizi geliştirmekten geçer. Bu dönem zarfında gerek hoş sohbeti gerek verdiği destek gerekse uzman bilgisi ile bizlere güzel bir ortamı yaratan Hakan hocama teşekkür etmek istiyorum. Kendisi sayesinde bilgime artılar kattım ve alanımda uzman bir tasarımcı olarak devam etmek istiyorum. Her şey için teşekkürler Bilge Adam.

SAMET Ö. / BAKIRKÖY

Bakırköy şubenizde 5512 grubunda Hakan hocamızdan web ve grafik eğitimi aldım. Bizim için göstermiş olduğunuz çabadan gerçekten çok memnun kaldım. İş bulma yolunda ümitlerim tükenmişken sizin referansınız sayesinde bugün bir grafik ve web tasarım ajansında çok güzel bir pozisyonda işe başladım. Sizlere minnet ve teşekkürlerimi sunmak isterim.

ELİF B. / BEŞİKTAŞ

Sevgili Bilge Adam Ailesi; 16 yaşındaki oğlumun katıldığı ve her dakikasından zevk aldığı 30 saatlik Genç Akademi eğitimi için teşekkür ediyorum ve bu alanda ilerlemek isteyen herkese tavsiye ediyorum. Hem eğlenerek hem de öğrenerek verimli bir yaz aktivitesinde bulunmamıza yardımcı olduğu ve bize rehberlik ettiği için özellikle Beşiktaş şubeniz çalışanı Orçun Bey’e çok teşekkür ederim.

ESİN C. / ANKARA

Merhaba, 10.10.2016 - 10.04.2017 tarihleri arasında Bilge Adam Ankara'da yazılım eğitimi aldım. Bu süreçte emeğini ve desteğini bizlerden esirgemeyen hocamız Tansu İçin sayesinde çok yol kat ettim. Her şey için teşekkürler.

RABİA Ç. / ANKARA

Merhaba ben Rabia, Bilge Adam'dan 6 ay eğitim almış olmanın yanında Tansu hocadan eğitim almanın güveni ve mutluluğu çok başka. Bilge Adam'ın sağladığı imkânlar sayesinde mental anlamda güzel bir eğitim dönemi geçirdim. Fakat hocamızın emeği her şeyin çok daha üstündeydi. Çoğu zaman arkadaş, kimi zaman iş arkadaşı ama her zaman bir eğitmen çizgisindeydi. Bir daha eğitim alsam kendime olan güvenimi daha da arttırmak için yine Tansu hoca ve yine tabi ki Bilge Adam'ı seçerdim. Adının hakkını veren Bilge Adam'a her şey için teşekkürler.

YAŞAR ALP T. / İZMİR

Merhaba, Bilge Adam İzmir’de 18 Mart tarihinde başlayan DMU 9405 kodlu Dijital Medya sınıfında eğitim almaktayım. Eğitimimizin bitmesine 2 hafta gibi kısa bir süre kaldı. Eğitim süreci boyunca Okcan hocamızın yoğun özverisi, hepimizle kişisel olarak ayrı ayrı ilgilenmesi ve ders süreçlerinin aktif olarak sektöre dönük işlenmesinden dolayı eğitmenimize olan teşekkürümü sizlere iletmek istedim. Aynı zamanda eğitim süresi tamamlanmadan 3 hafta önce işe girmiş ve sektöre atılmış bulunmaktayım. Aynı başarıyı sınıf olarak sertifikalarımızı almaya hak kazanmadan başarmamızı önemli bir gelişme olarak görüyorum. Tüm süreçlerde yanımızda olan eğitmenimize ve daha sonrasında Bilge Adam ailesine teşekkür ederim.

FUNDA K. / İZMİR

İzmir’de devam eden işimin yanında hafta sonları 5 ay boyunca Dijital Medya eğitiminize katıldım. İşim haricinde eğitim bitmeden birkaç sosyal medya hesabını yönetmeye başladım. Bunun dışında çalıştığım işletme için verdiğim reklamlarda alaka düzeyimin 10 ve 8 olması işletmemin sosyal medyaya olan ilgisini arttırdı. Okcan Hoca ile almış olduğum eğitimin bana farklı kapılar açması ve işimin kalitesini arttırmış olmasından dolayı teşekkür ederim.

SİNAN Ö. / İZMİR

Merhabalar, İzmir Dijital Medya 9405 sınıfının öğrencisiyim. Başta Okcan hocamızın özverili, başarılı çalışmaları ve paylaştığı deneyimleri için teşekkür ederim. Öncesinde sektör dahilinde çalışmış olmama rağmen şu anki kadar ajans ve sektör hakkında deneyimim, bilgim olmamıştı. Bu eğitim ve Okcan hocamız sayesinde, yaptığım iş ve sektör hakkında daha fazla bilgi edindim ve bu bilgi ve deneyim iş hayatımı olumlu yönde etkiledi. Birçok ajans ile görüşmeler yapıp, farklı ajanslarda iş yapma şansını yakaladım. Şu an istediğim bir ajansta çalışıyorum ve bu şansı yakalamamda hocamın ve kurumun katkısı çok büyük. Eğitmenimize, deneyimlerini ve bilgilerini hiç usanmadan ve özveriyle bizimle paylaştığı için teşekkür ediyorum. Kursumuzun bitmesine kısa bir süre kala tüm sınıf olarak sektöre atılmış ve başarıları yakalamaya başladık.

SEDA S: / İZMİR

Mart ayında Bilge Adam'ın İzmir şubesinde Dijital Medya eğitimine başladım. Okcan hocamız sayesinde daha eğitimin bitmesine 1 ay kala çalışmak istediğim ajanslardan birine kabul edildim ve çalışmaya başladım. Öncelikle her süreçte bize yardımcı olan Okcan hocama sonra da Bilge Adam ailesine teşekkür ederim!

ASLINUR S. / İZMİR

Merhabalar, İzmir Dijital Medya 9405 sınıfında sosyal medya ve dijital pazarlama grubundayım. Programın sonlarına doğru yaklaşmış bulunmaktayız ve belirtmek istediğim durumlar var. 200 saatlik dersimizde Okcan hocamızın gerek motivasyonu, gerek derse olan ilgisi, gerekse sektörel alanda bizlere destekleri ile programımız bitmeden ben ve diğer sertifika alacak arkadaşlarım eğitimini aldığımız sektörde iş başı yaptık. Okcan hocanın deneyim ve tecrübelerinden yararlanmak iş hayatıma oldukça değer kattı. Bilge Adam olarak sizlere teşekkür ederim.

ALPEREN A. / BAKIRKÖY

Bilge Adam'da aldığım eğitim sırasında ve sonrasında göstermiş olduğu ilgi ve alaka için Azer hocama çok teşekkür ediyorum. Ayrıca kursumun bitmesine rağmen takıldığım her noktada yardımı esirgemediği için ve daha kursum bitmeden bana iş olanağı sağlayıp geleceğimi şekillendirmem de yardımcı olduğu için kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Almış olduğum eğitimden son derece memnun kaldım. Bundan sonraki hayatımda herhangi bir kurs almam gerekirse Bilge Adam'a gelmem gerektiğini ve Bilge Adam'a gelerek ne kadar doğru bir tercih yaptığıma anladım. Her şey için teşekkür ederim.

BEYZA Y. / ANKARA

Merhaba, ben Ankara şube web grafik öğrencilerinizden Beyza… Öncelikle kayıt olduğum aşamadan itibaren bu süreçte bana yardımcı olan müşteri yöneticisi arkadaşıma, sonrasındaki yardımları için şube müdürünüz Özgür beye, eğitim sürecim boyunca sıfır bilgi ile başladığım ve benim bu şekilde donanımlı bilgiye sahip olmamı sağlayan Sercan Şahinbaş ve Ayberk Burç'a teşekkür ederim.

SEVDA İ. / KADIKÖY

2 yıl önce Azer hocamızdan Bilge Adam Kadıköy şubesinde gerçekten çok iyi bir eğitim aldım. Bunun yanı sıra da mezuniyetimin üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen ne zaman ihtiyacım olsa kendisinin güler yüzüyle sorularımın hepsiyle tek tek ilgilendiğini belirtmek isterim.

BURAK K. / BAKIRKÖY

Merhaba, ben 2015 yılında 100 saatlik Microsoft Office eğitimimi Tuğba hocamla tamamladım. Eğitmenimin öğretmiş olduğu bilgileri de kullanarak yabancı bir firmada çok iyi bir iş bulma imkânı yakaladım. Tuğba hocamız gerek eğitimiyle gerekse güzel kişiliğiyle hatırımızda kaldı.  Teşekkürler…

FEHMİ M. / BEŞİKTAŞ

2016 Haziran’da, Bilge Adam Beşiktaş şubesinde aldığım Microsoft Office eğitiminde ileri Excel ile tanıştım. Bu eğitim, yaptığım raporlama işinde bana çok büyük katkı sağladı. Yeni projeler geliştirdim ve stajyer olarak çalıştığım firmada kadroya girme imkânım oldu. Artık Excel’i rahatlıkla kullanabiliyor, günler süren raporları 10 dakika gibi kısa bir sürede tamamlayabiliyorum. Ayrıca Word, PowerPoint ve Outlook'ta çok büyük ilerleme kaydettim. Bilge Adam’a ve bana bu eğitimi veren Özlem hocama sonsuz teşekkürler.

BARANCAN K. / BAKIRKÖY

Eğitim süresi boyunca ve yardım istediğim her projemde bana destek vererek öğrenmemi hızlandıran, beni motive eden harika eğitmenim Murat hocama çok teşekkür ederim.

HİLMİ B. / ANKARA

Bilge Adam Ankara’da Mart - Aralık 2016 arasında yazılım eğitimi aldım. Bu eğitim süresince gerek sektördeki yenilikler, gerekse geleceğe yönelik planlarım konusunda hem eğitimin hem de eğitmenimiz Tansu İçin’ in oldukça katkısı oldu. Bilge Adam sadece alınan kursu vermekle kalmayıp, kişiyi o sektöre girdiğinde karşılaşacaklarına da hazırlıyor. Bu yüzden sektöre bir adım önde başlamanı sağlıyor.

EMİN E. / ANKARA

Bilge Adam Akademi’ye başlama konusunda tereddütlerim vardı. Ama başladıktan sonra bu tereddütlerin hiçbiri aklıma bile gelmedi. Profesyonel eğitimi, sabrı ve emekleri için eğitmenimiz Tansu İçin’e ne kadar teşekkür etsem azdır. Beni hayallerime, yapmak istediğim mesleğe hazırladı. Bana, “Neden bu mesleği seçtin, neden yazılım” diye sorduğunda, “Bir program veya web sitesi için hiç kimseye muhtaç kalmak istemiyorum. Başkalarının bana muhtaç kalmasını istiyorum” demiştim. Şu an Bilge Adam ve eğitmenimiz sayesinde bu hayallerime kavuştum ve çok memnunum.

ENGİN K. / ANKARA

Şubat-Kasım2016 tarih aralığında kurumunuzdan YG3-8409 kodlu grupta yazılım eğitimi aldım ve tamamladım. İçerik ve eğitmen çok başarılıydı. Eğitim için size teşekkür ederim.

KORAY P. / BEŞİKTAŞ

Bilge Adam Akademi’den ve eğitmenim Ilgaz Zorlu’dan güzel bir eğitim aldım. Beni eğitime şirketim göndermişti. Sonrasında firmamı değiştirdim. Gittiğim firmaya da Bilge Adam'dan sertifikam olduğunu söyledim. Çok etkili oldu ve kabul edildim. Bilge Adam’a teşekkür; eğitim almayı düşünenlere tavsiye ediyorum.

CEMAL ÇAĞLAR A. / İZMİR

Sıfırdan alıp bilgiyle donattığınız, bilgiyi nasıl işleyeceğimi öğrettiğiniz, sabırla ve istekle bana ve benim gibi nicelerini yetiştirdiğiniz için teşekkür ederim. Artık kendi uygulamalarımı yazabiliyor, kullanabiliyor, kullanıma açabiliyorum. Teşekkürler Özhan Hoca ve Bilge Adam…

BARIŞ K. / ANKARA

Bilge Adam Akademi’de Tansu İçin’den aldığım 300 saatlik .NET eğitiminde hem keyifli bir çalışma ortamı hem de  güncel teknolojileri yakından takip etme fırsatı buldum. Bilge Adam prestijini özellikle eğitim sürecindeki ilgi  alaka ve samimiyette yakalıyorsunuz. Vermiş olduğu sertifikalar da birçok firmada önünüzü açan sertifikalar... Eğitmenimiz kariyer ve iş fırsatları anlamında da birçok kursiyere yardımcı oldu. Aynı zamanda benim gibi personel arayışında olan kursiyerlere bile yardımcı olabiliyor. 8 aylık süreçteki tüm emeğinize sağlık, teşekkürler.

BERKAY G. / ANKARA

İlgisi ve her zaman yanımızda olmasıyla bize destek olan Tansu hocama teşekkür etmek istiyorum. Bilge Adam’ı da yaptığı işte en iyisi olduğu ve gerek yazılım gerek başka konularda böyle kaliteli eğitimleri bize sunduğu için tebrik ediyorum. Şunu da belirtmek istiyorum; iyi ki Bilge Adam’a gelmişim ve eğitim almışım.

EMRE N. / BAKIRKÖY

Öncelikle web ve grafik tasarım derslerindeki sabrı, konuya olan hakimiyeti ve bize olan ilgi ve alakasından dolayı Hakan hocamıza çok teşekkür ederim. Ödevlerimi hazırlarken bize öğrettiklerine layık olması için çok çaba sarf ettim. Umarım kendisini mahcup etmemişimdir. 4 yıldır reklam sektöründe çalışmış bir tasarımcı olarak, her zaman mesleği meslekte öğrenmeyi savunmuşumdur. Sizlerden öğrendiğim değerli bilgilerden sonra 4 yıl boyunca kendimi aldattığımı anladım. “Senior” sıfatıyla bizi ezip geçen, sözüm ona ustalarımızın yanımıza bile yaklaşmadığı, bilgilerini bizlerle paylaşmaktan kaçındığı, bir şeyler sorduğumuzda; “Google'a yaz orda var”, “Bilmiyorum”, “Film izle, dizi izle oradan öğrenirsin” gibi anlamsız yanıtlar aldığımız, yapayalnız dünyamızda bize yardımcı olmaktan gurur duyan, bize yol gösteren ve ışık tutan değerli Bilge Adam üstatlarına ne kadar teşekkür etsem azdır. Ne gariptir ki 4 yıl boyunca mesleğin içinde olmama rağmen öğrenemediğim bir dünya değerli bilgi ve tecrübeyi 4 ay içinde sizlerden öğrendim. Yine olsa yine sizi tercih ederim. Bize karşı verdiğiniz bunca emeğe bir kez daha teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla…

SEZGİN Ş. / BAKIRKÖY

Bilge Adam Bakırköy’den aldığım eğitim sayesinde şu an çok güzel bir işim oldu. Öncelikle oradaki eğitmenlerime; başta Diyar hoca olmak üzere çok çok teşekkür ederim. Bir sonraki eğitim macerasında görüşmek üzere :)

BETÜL G. / ANKARA

Merhaba, Bilge Adam Akademi’de YG3-8314 grubunda Yazılım eğitimi aldım. Öncelikle Bile Adam'ın bilişim sektörüne nitelikli insan kaynağı yetiştirme konusunda ne kadar önemli bir konumda olduğunu deneyimlemiş ve gözlemlemiş bir öğrenci olarak  bu alanda eğitim veren en iyi kurum olma şöhretini kesinlikle hak ettiğini düşünüyorum. Konuların pratik olarak uygulamalı bir şekilde aktarılmasının, derslerin öğrenci katılımıyla işlenmesinin benim ve diğer arkadaşlarım açısından çok faydalı olduğu düşüncesindeyim. Bu eğitim süreci boyunca eğitmenim Tansu İçin'in  tüm arkadaşlarımla ayrı ayrı ilgilendiğini ve kendimizi geliştirmemiz için gerekli rehberliği en iyi şekilde gerçekleştirdiğini söyleyebilirim. Ayrıca Bilge Adam ailesindeki diğer eğitmenlerden de destek alma imkanı bulabilmem benim açımdan son derece yararlıydı. Ben bu eğitimden duyduğum memnuniyeti ve bu sektörde yer almak isteyen herkese Bilge Adam ayrıcalığını rahatlıkla tavsiye edebileceğimi belirtmek isterim. Her şey için çok teşekkürler.

ALİ DOĞUŞ B. / BEŞİKTAŞ

Merhabalar, ben Ali Doğuş… Bilge Adam Akademi’nin 3DS Max eğitimini 29.01.2017 tarihinde Hocam Azer Telik sayesinde başarıyla ve büyük memnuniyetle bitirdim. Eğitime başladığımdan itibaren hem iş hem de öğrenim hayatımda büyük gelişme sağladım. Artık herkese öneriyorum ve bu kez 8 Mayıs’ta başlayacak AutoCAD eğitimine kayıt oldum. Bilge Adam ailesinden çok memnunum.

ZEYNEP Ç. / BAKIRKÖY

Bilge Adam Akademi’de 3DS Max eğitimi almaya devam ediyorum. Seda hocayla çalışıyorum. Kendisi çok içten ve samimi biri, eğitimi alırken kendimi rahat hissediyorum, her şeyi detaylı bir şekilde anlatıyor. Dersler de çok verimli geçiyor, hiç sıkılmadan devam ediyorum. Verdiği uygulamalar sayesinde konular derste pekişmiş oluyor ve ev ödevleriyle de iyice oturtmuş oluyorum. Kısacası çok memnunum ve arkadaş çevreme de eğitimlerini Bilge Adam’dan almalarını tavsiye ediyorum.

MOHANED H. / ANKARA

Bilge Adam Ankara’da 300 saatlik .NET eğitimimi bir sene önce Tansu hocadan aldım. Aldığım eğitimden her yönden memnun kaldım. Eğitim ve proje süresince, hatta sertifikasyon aldıktan sonra elinden gelen her türlü desteği bize göstermiştir. Eğitimi Bilge Adam Akademi’den almakla çok iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum. Yazılımı Bilge Adam'da öğrendim. Tansu hocama ve Bilge Adam'a çok teşekkür ederim.

SHIRAZ S. / KADIKÖY

As a student of Mr. Yasin Şafak I have had the pleasure of learning AutoCad 2D/3D from him in Spring 2017. He is quiet driven, and organized teacher who develops inspiring relationships with his students through his master design skills and, keeps them engaged with his unique sense of humour.

I always found him to be approachable and willing to help. He would easily switch from Turkish to English just to accommodate me. During the training he was very thorough explaining the concepts, tools and their usage and would give ample time to take notes. He would make us practice those tools using examples from both engineering and architecture. To keep the interest level of the students in the subject high, he would quickly export examples to 3D Studio Max software to create amazing renders to wow us and also show us the potential and limitations of the program. His ability to connect with his students and his talent at teaching simple concepts, as well as more advanced ones, are both truly superior.

Mr. Yasin has a wonderful rapport with all the staff at school and coffee shop next door. He is very friendly and was even available during breaks to answer any questions we may have had and would even offer to buy us a coffee.

I highly recommend Yasin Şafak as a teacher for the graphic design courses.

ADNAN A. / ANKARA

Üniversiteden web ve grafik tasarım mezunuyum. Fakat pratik bilgilere sahip olabilmek için Bilge Adam Akademi’ye kayıt oldum. Eğitimden de eğitmenlerden de çok memnun kaldım. Şu an ise Web Designer olarak çalışıyorum.

MUSA A. / BEŞİKTAŞ

Eğitime kayıt olurken zaten sektörden geliyordum. Fakat hem farklı bilgiler alırım hem de sertifikalarım olur diye kayıt oldum. Sonraki süreçte çok iyi bir eğitim aldım. Eğitmen de çok iyiydi. Her şey için teşekkür ederim.

SELEN S. / BAKIRKÖY

Eğitmenimiz Sanberk Hoca’dan ve aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Eğitime başlarken neredeyse hiçbir şey bilmiyordum ama şimdi çok iyi bir düzeye geldim. Proje aşamasındayız. Sonrasında yazılım üzerinde çalışmak istiyorum. Şubedeki personelde çok cana yakındı, arkadaş gibiydiler.

MEHMET K. / BEŞİKTAŞ

Eğitmenimiz Seçkin Hoca çok iyiydi ve konusuna çok hakimdi. Tüm sorularımıza sabıra cevap veriyordu. Eğitimime sıfır düzeyde başladım. Şimdi çok şey biliyormuş gibiyim. MTA sınavına hazırlanıyorum, İngilizcemi de geliştiriyorum. Teşekkür ederim.

EMEL Ö / BAKIRKÖY

Eğitimden çok memnun kaldım. Özellikle Süleyman Hoca süper bir eğitmen... İyi ki sizi tercih etmişim. Geldiğimde hiç bilgim yoktu, çalışmıyordum. Şimdi bir yurtta muhasebe bölümünde çalışıyorum. Her şey için teşekkür ederim.

EMRE P. / KADIKÖY

Gerek Emre Hoca gerek Burak Hoca süper eğitmenlerdi. Çok az devamsızlık yaptım. Her konuda bana destek verdiler. Kayıt olduğum zaman sıfır düzeydeydim. Şimdi bir ajansta Junior Web Designer olarak çalışıyorum. Hocalarıma teşekkür etmeye geleceğim.

GÖKŞEN K. / BEŞİKTAŞ

3D ve Teknik Çizim eğitimine başlarken bir inşaat firmasında mimar olarak çalışıyordum. 2D olarak bilgim vardı fakat 3D bilmiyordum. Süper bir eğitmenle, süper bir eğitim aldım. Çizimle ilgili çok yol kat ettim. Çok teşekkür ederim.

BURAK ARDA Ö. / BAKIRKÖY

Tamamlamış olduğumuz Dijital Medya Uzmanlığı eğitiminde Dilek hocamız gibi bir insanla tanışmaktan, bilgilerinden ve tecrübesinden faydalanabiliyor olmaktan çok mutluluk duydum. 10 yıllık iş ve eğitim hayatımda işini bu kadar özenle, profesyonellik bilinciyle ve saygıyla yapan çok az kişiyle tanıştım. Ticaret ve medya sektöründe çalışan biri olarak öğrettikleriyle rakiplerimi 10 a katlamış bulunmaktayım, kendisine minnettarım...

ELİF E. / BAKIRKÖY

Ekim 2016 - Nisan 2017 DMU 5424 eğitim döneminde sevgili Dilek Ay hocamızın emeklerine çok teşekkür ederim. Tecrübe ve bilgilerini bize uygulamalı olarak anlatması sayesinde çok verimli bir eğitim dönemi geçirdik.

MUSTAFA K. / BAKIRKÖY

Ekim ayının 22’sinde başlayan 5424 kodlu dijital medya uzmanlığı eğitimimiz son buldu. Eğitim sürecinin başlangıcında bu konuyla ilgili hiçbir bilgim olmamasına rağmen; son bir ayda gerçekleştirilen eğitmen değişimiyle başlayan adeta yeniden doğuş için Dilek Ay hanımefendiye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Kaldı ki bu sadece şahsi fikrim değil, bütün sınıf olarak hemfikir olduğumuz bir konudur. Önümüzde çok kısa zaman olmasına rağmen; sorun çözme yeteneği, konuya hakimiyeti, üslubu ve anlatım tekniğiyle bize uzun zamanda vakıf olmadığımız konuları sadece bir ay gibi kısa bir sürede hakkıyla öğretebildiği için Dilek Ay hocamıza tekrar tekrar en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Benim için bilge Adam denilince aklıma ilk gelecek olan Dilek Ay hocamız ve biz kazandırdıklarıdır. Teşekkürler Dilek Ay, teşekkürler Bilge Adam...

FARUK A. / BAKIRKÖY

Yakın zamanda Bilge Adam Bakırköy’de Murat Vuranok hocamdan yazılım eğitimi aldım. Kendisi gereken her türlü desteği sağladı ve her türlü sorunumu çözüme ulaştırdı. Eğitim öncesi, eğitimde ve sonrasında her zaman yanımda oldu. Kaliteli bir eğitim almama, yazılımcı olma yolunda önemli adımlar atmama imkan sağladı. Bilge Adam ailesinde olduğu kadar benim hayatımda da çok değerli bir yere sahip oldu. Murat Vuranok hocama ve sizlere bütün bu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Bilge Adam ile tanışmama vesile olan Ozan Oğuz hocama da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

İLAYDA A. / ANKARA

ASP.NET MVC bilgimi geliştirmek amacıyla Bilge Adam Ankara’nın kapısını çaldım. Yaklaşık 8 ay süren süre zarfında eğitmen kadrosundan Tansu İçin’in hiçbir aksaklığa sebep vermeyen titiz yaklaşımları, ek seçenek sunmadaki esneklikleri, dinamik performansı, ek ders gibi destek hizmetleri, öğrencileriyle kurduğu sıcak ver her zaman çözüme açık iletişimi; kalitesi ve güvenilirliğinin kanıtı olduğu için eğitmenimize teşekkürlerimi borç bilirim. Sadece verilen eğitimin aktarımı değil, bununla birlikte bizlerin daha doğru tercihler yapabilmemiz adına her zaman eğitmenimizin kıymetli tecrübeleri ilk tanışmamızdan şu ana kadar devam ettiği gibi eminim ki bundan sonra da en küçük sorunumuzda bundan önce olduğu gibi sürecektir. Eğitmenimizin uzun zamandır bu alanda yaptığı çalışmalar ve saygınlığı her zaman benim için bir rol model olacaktır. Eğitime katılımcıların performanslarının ve devamlılıklarının takibi açısından da Bilge Adam Ankara Şubesi beklentilerimi karşılamaktadır. Eğitmenimiz ile bu yola başladığım ve bundan sonra bu yolda çalışma arkadaşı olarak yürümekten büyük bir keyif aldığımı tüm samimiyetimle belirtmek isterim.

İREM A. / BEŞİKTAŞ

Bilge Adam Beşiktaş şubesi teknik çizim 4511 sınıfındanım. Yaklaşık altı aydır eğitim alıyorum ve bu sürede kendimi başta sevgili hocam Azer Telik ve Bilge Adam sayesinde çok geliştirdim. Kendim ve sınıfım adına bir teşekkür yazmak istedim. Çok konuşan ve çok soru soran bir öğrenciyim. Bu yüzden hiçbir zaman sorularımı yanıtsız bırakmayıp, her zaman bize destek olduğu için Azer hocama çok teşekkür ediyorum. Biz birbirini her daim destekleyen bir sınıf olduk, hatamız varsa düzelttik, anlamadığımız bir yer varsa defalarca sorduk ve sonucunda çok güzel projeler çıkarttık. Bu anlamda Bilge Adam'ı tercih ettiğim için çok mutluyum. Size her anlamda başarılı olan ve bizlere başarılı olmayı öğreten bir kurum olduğunuz için çok teşekkür ederim. Daha sonra sevgili hocam Azer Telik; siz gerçekten benim şansım oldunuz, bugün hayal bile edemediğim çizimler yapıyorsam sizin sayenizdedir. Çok teşekkür ederim.

SERA A. / BAKIRKÖY

Araştırmalarım sonucunda en iyi eğitimi alabilmek için İstanbul’a geldim. Bilge Adam Bakırköy şubesinde web ve grafik tasarım eğitimini tamamladım. Hakan Dericioğlu hocamızın verdiği kaliteli eğitim ve gösterdiği alaka sayesinde ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Bakırköy şubesindeki samimi ve yardımsever bütün ekibiniz için sizlere çok teşekkür ederim.

FATİH BATURHAN Ş. / ANKARA

Bilge Adam Ankara şubesinde 300 saatlik .NET eğitimimi yaklaşık bir sene önce Tansu hocadan aldım. Aldığım eğitimden her yönden memnun kaldım. Eğitim ve proje süresince, hatta sertifikasyon sürecinden sonra elinden gelen her türlü desteği şahsıma göstermiştir. Eğitimi Bilge Adam'dan almakla çok iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum.

TANER A. / İZMİR

Bilge Adam İzmir’de aldığım eğitim sayesinde hep hayal ettiğim işe adım atmış oldum. Özellikle Nilgün hocamın yönlendirmeleri, yardımları ve verdiği eğitim harikaydı. Hakkını ödeyemem. Sonuç: İstanbul’a taşındım ve güzel bir işim var. Her şey için çok teşekkür ederim.

DENİZ Ö. / BAKIRKÖY

Mimar Sinan Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olmadan hemen önce yazılım eğitimi alma kararı almıştım. Bilgi almak adına Bilge Adam Bakırköy şubesine geldim, bir görüşme yaptım ve o gün kayıt olmaya karar verdim. Yaklaşık 6 ay süren yazılım eğitimim 21.11.2016  tarihinde sona erdi. Bitirme projemi de teslim ettikten sonra sertifikalarımı aldım. Mezun olduğum için iş arayışındaydım ve Bilge Adam kariyer konusunda da yardımlarını sundu. Aldığım eğitiminde oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum ve ilgili herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

NURCAN T. / BEŞİKTAŞ

Eğitmenimiz süperdi ve eğitimden çok keyif aldık. Dijital medya dünyasında karşılaşacağımız ne varsa eğitim içeriğindeydi. Daha fazlası da yok zaten. Her şey çok güzeldi.

TOLGAHAN K. / BEŞİKTAŞ

Bilge Adam Akademi’de aldığım 3D / Teknik Çizim eğitimi sayesinde bildiklerimi bir ileri kademeye çıkardım. İyi ki kayıt olmuşum, eğitimden çok memnunum.

NAZLI E. / BEŞİKTAŞ

Dijital Medya Uzmanı eğitimi bize çok şey kattı. Eğitmenimiz büyük bir sabır ve özveriyle dersi anlattı. Çok memnun kaldık.

SELİM Ç. / BAKIRKÖY

Aldığım dijital medya uzmanlığı eğitiminin bana çok ciddi fayda sağladığını iş hayatımda gözlemliyor ve bu konuda olumlu geri bildirim alıyorum. Başta bize her konuda destek olan ve alalına hakimiyetinden son derece emin olduğum hocamız Dilek Ay olmak üzere tüm Bilge Adam ailesine teşekkür ediyorum.

ÇİĞDEM Ç. / BAKIRKÖY

Haziran - Aralık Dönemi 2016 DMU 5423 Dijital Medya Uzmanlığı eğitimi hakikaten çok başarılı ve keyifliydi. Öğrenmek ve uygulamak: Bir şeyi öğrenebilmenin başka bir açıklaması yok... Ve biz bunları gerçekleştirdik. Dilek Hocam'a emekleri için çok teşekkür ederim... Bu teşekkür bizi sektörde iş yapabilecek hale getirdiği içindir bilhassa... Şu an kendime bir site kurdum ve inanılmaz bir şekilde geri dönüş alıyorum. Bu harika! Emeğiniz, güler yüzünüz, sabrınız, desteğiniz; kısacası her şey için tekrar teşekkürler.

AHMET BURAK Ü. / İZMİR

Bilge Adam Akademi’nin Sistem, Ağ ve Güvenlik Uzmanı öğrencisiyim. 2011 yılında Bulgaristan / Varna Teknik Üni. Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Bu zamana kadar mesleğim dışında işlerle uğraştım. İşlerin yolunda gitmemesi sebebi ile mesleğime geri dönmek istedim. Fakat piyasaya ve konulara uzak kalmıştım. Açığımı kapatmak ve bilişim piyasasına başlangıç yapmam için bir desteğe ihtiyacım vardı. Bilişim eğitimi veren birçok kurum hakkında gerek internet ortamında gerekse yüz yüze görüşmelerle araştırmamı yaptım. Kaybedecek zaman kalmamıştı. İlk görüşmem Bilge Adam İzmir şubesiyle oldu. Çok güler yüzlü bir ekip var ve beni çok güzel karşılayarak ağırladılar. Kafamdaki tüm sorulara cevap vermekle kalmayıp, bir de almak isteğim eğitimle ilgili beyin fırtınası yaparak ufkumu açtılar. Görüşmeden sonraki ilk eğitime ön kayıt yaptırdım. Tabii ki bununla bitmiyor. En önemlisi bana bu eğitimi kimin vereceğiydi. Ne kadar tatminkâr bilgi alsam da açıkçası tedirginliğim devam ediyordu. Taa ki öğretmenimizle tanışana kadar. Eğitime başlayalı 1 ay oldu ama kendisi alanında gerçekten çok başarılı. Tam bir “Bilgi Bankası" ve daha Önemlisi öğretme konusunda kesinlikle çok başarılı. Ders aralarındaki sohbetlerimizde bize iş hayatındaki tecrübelerinden ve karşılaştığı sorunların çözümlerinden bahsederek ufak tüyolar veriyor. Verdiği o ufak tüyolar bile bir altın değerinde. Daha geçen gün vermiş olduğu o ufak bir tüyo ile destek aldığımız firmanın (adını vermeyeceğim çünkü sektörde liderler arasında) saatlerce uğraşmasına rağmen çözemediği sorunu dakikalar içinde çözdüm. Bu anlatılması ve yaşanılması gereken bir keyifti. Bana bu güzel keyfi yaşattığı için öncelikle Bilge Adam Ailesi’ne ve buradan öğretmenime teşekkür ederim. İyi ki Bilge Adam ailesi ile tanışmışım. Teşekkürler Bilge Adam! (Not: 1 ayda bunlar olduysa daha neler olacak. Yaşayalım, görelim :)

HALİT T. / BAKIRKÖY

Bilge Adam Bakırköy’de aldığım Sistem, AĞ ve Güvenlik Uzmanı eğitimi sırasında; yeterli bilgi ve birikime sahip olan, sorulan her soruya cevap verebilen, güçlü saha tecrübeleriyle biz öğrencilerine ışık tutan, iş arayışında olan öğrencilerine gerek referans olma, gerekse doğrudan iş görüşmesi ayarlaması (ki ben bunun canlı örneklerinden biriyim) ve gerçekçi iş görüşmesi öğütleriyle, öğrencilerinin iş bulmasında doğrudan etkisi olan eğitmenimizin nezdinde siz Bilge Adam yöneticilerine teşekkür ederim. Zira bizlere böyle kaliteli bir eğitimciyle tanışma ve ondan eğitim alama fırsatı sundunuz. Bilge Adam'ın sektörde lider olması ve kalitesinin; doğru eğitmen seçiminden kaynaklandığını şimdi daha iyi anladım. İleride yazılım eğitimini de Bilge Adam Akademi’den almayı düşünüyorum. Umarım yazılım eğitimini de işini seven, samimi, duyarlı ve idealist bir eğitmenden alırım.

MEHMET Y. / KADIKÖY

Bilge Adam Kadıköy’de Sistem, Ağ ve Güvenlik Uzmanı eğitimi aldım. Eğitmenimizin daha kurs bitmeden beni yönlendirdiği firmaya yaptığım başvuru sonucunda işe alındım. Gerek eğitim, gerek iş bulma sürecinde grubumuza ve bana destek olduğu için, ben ve arkadaşlarım adına kendisine teşekkür ederim.

YASİN MUHİTTİN Ö. / KADIKÖY

Eğitmenimizin kurs süresi boyunca açık ve anlaşılır konu anlatımlarından, sorulan sorulara hızlı cevap vermesinden ve geriye dönük olarak konuları tekrar ederek vermiş olduğu eğitimden çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Tüm Bilge Adam ailesine teşekkür ederim.

COŞKUN U. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi öğrencisi olarak eğitimim bitti ve sertifikalarımı aldım. Kurumunuza her zaman başarılar dilerim. Sınıf eğitmenimize de teşekkürü bir borç bilirim. Bize verdiği emek ve bilgiler sayesinde şu anda güzel bir konumdayım. Firmanızda bu tarzda kaliteli eğitmenler bulundurduğunuz için de sizleri taktir ediyor ve başarılarınızın devamını canı gönülden diliyorum.

EREN T. / KADIKÖY

Eğitmenimizin iletişiminin kuvvetli olması ve konulara hakimiyetinin yüksekliği dolayısıyla eğitim süresince hiç zorluk çekmedim. Kendisine ve Bilge Adam Akedemi’ye sunduğu eğitimden dolayı teşekkür ederim.

DERYA M. / BAKIRKÖY

Ben 21 Mayıs – 7 Ağustos 2016 tarihleri arasında Tuğba Özçoban tarafından verilen Microsoft Office Uygulamaları eğitimine katıldım. Öncelikle eğitmenimizin derse gülerek; pozitif gelmesi beni de dersi dinlememe motive ediyor. En zor konuları bile bizim anlayacağımız seviyede anlatması ve derste iş hayatına ait örnekler vermesi çok iyi. Eğitmenimiz sayesinde öğrendiklerimle iş hayatında istenilen rapor ve sunumlarda öncü olacağıma inanıyorum. Tuğba Hoca'yı hiç düşünmeden ve güvenerek; kurumsal firmalara, seminer ve bire bir eğitim isteyenlere tavsiye ederim. Ondan öğrendiğim her şey bende büyük fark yarattı. Her şey için çok teşekkürler.

BİLAL Ş. / BAKIRKÖY

Vermiş olduğunuz eğitim, gösterdiğiniz saygı sevgi ve tüm içtenliğinize teşekkür ediyorum.

OKAN E. / BAKIRKÖY

Bilge Adam Bakırköy’de hafta sonu akşam seansında Yazılım Uzmanı (.NET) eğitimi aldım. Eğitmenimiz sayesinde kod bloguna hemen adapte olup işi öğrenerek, sektörde kendime bir yer edindim. Yardımları için hocamıza ve Bilge Adam Akademi’ye çok teşekkür ederim.

EMİR TUĞRUL T. / KADIKÖY

Mart - Mayıs 2016 arasında Bilge Adam Kadıköy’de AutoCAD eğitimine katıldım ve benim için çok güzel bir deneyim oldu. Zaten ne zamandan beri planladığım bir eğitimi burada almaktan çok memnun oldum. Personel gerçekten çok özverili ve sıcakkanlıydı. Bunun yanında eğitmenimiz gerçekten çok profesyonel ve işinde çok çok iyi… Ders işleyişi bir harika ve sorularımıza bıkmadan verdiği cevaplar ile bizleri çok memnun etti. Gerçekten kendisinden ders aldığım için çok mutluyum ve iyi ki de Kadıköy’de eğitime katıldım diye ayrıca gururluyum.

ENDER E. / BEŞİKTAŞ

Onur Bey ve Meliha Hanım nezdinde tüm Beşiktaş şube personeline; iyilikleri, anlayışları ve öğrenci yanlısı davranışları için teşekkür ederim.

ALPER E. / BAKIRKÖY

Matematik bölümü mezunu olarak iş ararken bir bilişim departmanı tavsiyesi üzerine şimdiye kadar hep öğrenmek isteyip ertelediğim Yazılım Uzmanlığı eğitimine başladım. Öğrendiğim terimleri eğitimi alana dek hiç duymamıştım ve ne oldukları hakkında en ufak bir fikrim yoktu. Bilge Adam sayesine yazılımı ve benim için yeni birçok kavramı öğrendim. Aldığım eğitim benim gibi sıfırdan başlayan ve yazılım hakkında en ufak bir bilgisi olmayan birinin bile birçok konuya hakim olmasını sağladı. Bu konuda özellikle Bakırköy şubesinden Tuğberk hocamızın çok yardımı oldu, bizim seviyemizi de düşünerek tane tane ve en iyi anlayabileceğimiz şekilde anlattı. Buradan kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Kursu bitirir bitirmez bir telekomünikasyon şirketinde çalışmaya başladım ve çalıştığım yerde kursta öğrenmediğim kavramları da aldığım eğitim sayesinde çok rahatça öğrenebildim. Son olarak Bilge Adam Bakırköy şubesinden Tuğberk hocama, Ali beye, Mustafa hocama, Murat hocama, Ozan hocama ve Mert hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

NUSRETTİN İ. / ADANA

İyi çalışmalar dileklerim,  saygı ve hürmetlerimle… Kızım Adana’da Bilge Adam ile tanıştı. Ufku değişti. İstanbul’da üniversitede 2. sınıfta hazırlıkla beraber 3 yıldır okuyor. Bilge Adam’dan Adana’da bir eğitim aldı. İki farklı programa geçen yaz tatilinde başladı, İstanbul’da devam ediyor. Bilge Adam eğitimi sayesinde üniversiteden yüksek onur belgesi aldı. Yurtdışı Erasmus eğitimini kazandı. Sizin eğitimlerinizi alanın ufku değişiyor. Programlarınızı tanıyan bırakamıyor. Öğrenciler, iş arayanlar, işinde başarılı olmak ve kariyer yapmak isteyenler başarıya taşıyan programlarınız var. Bu çalışmalarınızdan dolayı ailem adına teşekkür ediyorum. Adana şubenize iki çocuğumu daha göndermek istiyorum. Adana’ya şube açmanızdan dolayı da b ir kez daha teşekkür ediyorum. Kızımın başarısının Bilge Adam sayesinde olduğunu herkese söylüyoruz. Güzel Adana’mıza şube açmayı unutmadığınız için defalarca teşekkür ediyoruz. Her şey gönlünüzce olsun, hoşça kalın.

HİLAL N. / BAKIRKÖY

Yaklaşık 6 ay önce Bilge Adam Bakırköy’de Web ve Grafik Tasarımcı eğitim programına kayıt oldum. Grafik eğitimim bitince, kurumsal bir firmada Grafik Tasarımcı olarak işe başladım. Web tasarım eğitimini ise işe girmem dolayısıyla dondurmak durumunda kaldım. Daha sonra hafta sonları gitmek üzere yeniden eğitime başlayacağım zaman Bilge Adam'da aynı eğitimi alan kuzenimin tavsiyesi üzerine Hakan Dericioğlu’nun sınıfına kayıt oldum ve dopdolu geçen 2,5 aydan sonra kursu tamamladım. Sabrı, ilgisi, esprili bir şekilde ders anlatmasıyla beni ve sınıftaki diğer arkadaşlarımı her zaman motive eden Hakan hocama sonsuz teşekkür ederim. Beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Bilge Adam eğitmenlerine, çalışanlarına, Ali Bey'e de teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

ENESCAN E. / İZMİR

Web ve Grafik Tasarımcı eğitimi ve eğitmenlerden çok memnunum. Eğitmenimin bana olan katkıları, ilgisi ve bizler için hazırladığı workshoplarla gelişimlerimizde farkındalık yaratarak, iş hayatında verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırması da beni ayrıca mutlu etti. Kelimenin tam anlamıyla piyasanın çok üzerinde bir kalitede iş sergileyebilmem hem Bilge Adam Akademi’nin başarısını bir kez daha kanıtlar hem de eğitmenlerimizin başarısını ortaya koyar. Eğitmenimiz bizleri her zaman destekledi ve çok iyi bir şekilde rehberlik yaptı ve ben onun bana açtığı yolu izleyerek meslek sahibi oldum. Sevdiğim işi yapıyorum, kaliteli hizmet veriyorum ve bana gelenin daha iyisini yapabildiğim için işimi daha çok seviyorum. Öncelikle siz Bilge Adam ekibine ve daha sonra da bizlere en iyi şekilde eğitmenliği ile hizmet veren; karakter ve kişisel yapısı gereği yeri geldiği zaman ağabeylik yapan eğitmenime çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra Bilge Adam'ı ve hocamı herkese önereceğimi bilmenizi isterim. Her şey için teşekkürler.

DAMLA Ö. / İZMİR

İzmir Çankaya şubesinde Cengiz Ceylan’dan Web ve Grafik Tasarımcı eğitimi alıyorum. Güzel sanatlar mezunuyum ve yüksek lisans için hazırlanıyorum. Bu sebeple Bilge Adam Akademi’ye çok yüksek bir eğitim beklentisiyle gelmedim. “Sertifikalarımı nasılsa alırım” diye düşünmüştüm fakat beklediğimin çok fazlasını öğrendim. Eğitmenimizin piyasa bilgisi oldukça iyi… Tasarımdan yapılan işin baskısına kadar her şeyi biliyor ve bize de öğretiyor. Akademik kariyerinin iyi olması sebebiyle elde kara kalem çizim bile yaptırıyor. Her yönden gelişmemizi sağlıyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlediği fotoğraf workshopundan çok memnun ayrıldım. Öğrenmemiz gereken çok şey var. Eğitmenlerinizin akademik kariyerleri çok önemli ve Bilge Adam Akademi bunu fazlasıyla karşılıyor. Bilge Adam ile ilgili olumsuz yorumlar okuyup bana soran arkadaşlarıma Cengiz Hocayı tavsiye ediyorum. Böyle iyi eğitmenlerden eğitim almamızı sağladığınız için teşekkürler.

YUNUS EMRE K. / BAKIRKÖY

Eğitmenlerinizden Hakan Demircioğlu’na çok teşekkür ederim. Aynı şeyi tekrar tekrar sormamıza rağmen hiç sıkılmadan, bunalmadan, her defasında daha iyi bir şekilde anlattı. Web ve grafik tasarımı konusundaki bilgisi ve pratik anlatımıyla bize çok şey kattı. Bilge Adam Akademi’ye ve Hakan hocamıza tekrar teşekkür ederim.

MEHMET HAKAN Ş. / KADIKÖY

9 Şubat 2015 tarihinde başladığım 3D / Teknik Çizim Uzmanı eğitimimi 14 Mayıs 2015 itibariyle tamamladım. Bu eğitimi üstün performans, tam donanım, güler yüz, sebat ve yüksek eğitmenlik donanımı ile bizleri yetiştiren eğitmenimiz Yasin Şafak beyefendiye kurumunuz aracılığıyla takdir ve teşekkürlerimi sunarım.

GİZEM K. / BAKIRKÖY

Tüm Bilge Adam çalışanlarına ve bana eğitim veren hocalarıma teşekkürler… Eğitime başlamadan önce açıkçası biraz endişelerim ve şüphelerim vardı. Ama eğitim aldığım kurum ve içerisindeki güzel insanlar bu düşüncelerimi değiştirmemi sağladı. Lisede bilgisayar programcılığı bölümü bitirdim. Orada Html ve diğer programlama dilleri görmüştüm. Lise bittikten sonra, “Ben bu alanda çalışmam” deyip, ilgimi yitirmiştim. Ta ki Bilge Adam Akademi’de aldığım Web ve Grafik Tasarımcı eğitimi fikrimi değiştirene kadar… Html’den sıkılan biriydim. Fakat  eğitmenim Hakan Dericioğlu beni tekrardan bu alana çeken insan oldu.Ona bu konuda ne kadar teşekkür etsem azdır. Ve Bilge Adam’a da... Aldığım eğitim sayesinde kursum bittikten sonra daha 1 ay bile dolmadan bir şirkette web tasarım ve grafikerlik işine başladım. Herkese tekrar teşekkür ediyorum.

TUĞÇE A. / BAKIRKÖY

Grafik tasarım benim 8 yıllık hayalimdi. Şimdi ise o hayale Bilge Adam Akademi sayesinde ulaştım. Bu eğitime kayıt olurken çok fazla karışık düşünceye sahiptim, gerçekten çok düşündüm. Artık Bilge Adam'lı olmaktan çok mutluyum. Web tasarım hocam Hakan Dericioğlu benim için en değerli eğitmenlerimizden biri, web tasarımı onun sayesinde sevdim. Bir ders ancak bu kadar yalın ve anlaşılır şekilde anlatılabilir. Ders anlatım tarzı, sabrı ve anlayışı ile öğretmenliğin hakkını gerçekten veren bir insan. Bu süreçte öğrenebileceğim en iyi şekilde eğitimimi tamamladım. Şimdi ise Üstün Başarı Sertifikası ile eğitimimi sonlandırıyorum. Teşekkürler Bilge Adam!    

SEDA F. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi’de almış olduğum 4 kurluk İngilizce eğitimini tamamladım. İngilizce hocalarım Tolunay Şahin ve Alper Yitmener’in verdikleri emek ve gösterdikleri ilgiden dolayı eğitimimden oldukça memnun kaldığımı ve tavsiye ettiğimi belirtmek isterim. Kaliteli bir eğitim almış olduğum ve böyle değerli hocalar ile eğitim verildiği için çok teşekkür ederim.

HÜSEYİN İ. / KADIKÖY

Başta Bilge Adam yönetimine, sonrasında ise ders anlatımındaki kalite ve iyi niyetinden dolayı eğitmenimize teşekkürler... Derslerini bilgisini saklamadan ve vicdanen eğitim çabası içerisinde, akademik bir şekilde anlatan Erkan Sağlık hocamıza benimle aynı fikirde olan sınıf arkadaşlarım ve kendi adına defalarca teşekkür ediyorum. Bu ülkede bir yere gelmiş değerli hocaların, bilgisini saklamadan ve akademik profesyonellikte öğrencilerine anlattığını da dünya gözüyle görmüş olduk. Eğitim adına gurur duydum.

DENİZ K. / İZMİT

Bilge Adam Akademi'de beklentilerim fazlasıyla karşılanıyor. Hocamız oldukça sabırlı, anlayışlı ve işinde çok iyi.

GİZEM O. / İZMİT

Eğitim dökümanları yeterli, ifadeler açık. Ders anlatımı ve kullanılan dil çok başarılı. Konuların sıralaması karışıklığa yol açmayacak şekilde düzenlenmiş. İyi bir sınıf düzeni var.

ASLI BEÇİN B. / İZMİR

Sevecen, istekli, öğrencinin kapasitesi ve bilgi düzeyini önemseyip buna göre eğitim veren, gayretli çalışmalarını takdir ettiğim ve öğrencisiyle yanyana duran eğitmenimiz bize her konuda destek veriyor. Eğitmenin her anlamda doyurucu olmasının da kuruma ve sunulan eğitime güven açısından önemli olduğunu düşünüyorum. Öğrenci ilişkilerindeki yetkili güleryüzlü, kibar ve işini iyi yapmaya çalışıyor. Finans biriminin talepleri karşılama biçimi ve davranışları oldukça olumlu. Özetle Bilge Adam Akademi'den çok memnunum.

EMİNE U. / İZMİT

Heryerde geçerli sertifikalarının olması Bilge Adam'ı farklı kılıyor. Hocamız çok iyi ders anlatıyor. Finans ve muhasebe hakkında her konuda bilgisi çok iyi. Eğitim ortamı da hem hijyenik hem de çok güzel. Bundan fazlasıyla memnunum çünkü en çok önemsediğim konudur.

BAHAR K. / BEŞİKTAŞ

Hocamızın anlaşılır anlatımıyla kitaptan öğrendiğimiz konular bir yana, diğer eğitmenimizin üzerine kattıklarıyla beraber iyi bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Sınıflar çok hijyenik. Çalışanlar çok titiz ve alçakgönüllüler. Tüm sorularıma öğrenci ilişkileri biriminde cevap bulabiliyorum.

BERNA S. / ADANA

Mükemmel ve güleryüzlü bir eğitmenimiz var.

MELTEM B. / ADANA

Hocamız gerçekten çok iyi. Bana gösterilen ilgi ve özen Bilge Adam için gözümde çok sağlam bir referans oluşturdu.

BURAK A. / KADIKÖY

Eğitim içeriği ve eğitmenimizin seviyesi beklentilerim de üstündeydi. Harika bir profesyonel olan hocamızdan çok faydalı bir eğitim aldığım içim çok memnunum. Teknik destek ekibi 100 üzerinden 110'u bile hak ediyor. Bilge Adam'ın kariyer hedefime ulaşmama yardımcı olacağına inanıyorum.

BİLGE B. / KADIKÖY

Ders için gerekli materyaller ve müfredat içeriği yeterliydi. Eğitmenin derse karşı ilgisi çok iyiydi. Eğitim öncesi verilen bilgiler yeterli düzeydeydi. Bilge Adam kariyer gelişimi için önerebilecegim ilk kurumdur, bir dönüm noktasıdır.

SEVGİ M. / İZMİR

Bilge Adam Akademi'den aldığım eğitim güncel sektör ihtiyacına yönelik olduğu için beklentimi karşıladı. Eğitmenimin dersi anlatışı başarılıydı. Finans birimi de bütçeme uygun ödeme avantajları sağladı.

HAKAN G. / BAKIRKÖY

Deste anlatılan eğitim müfredatı öğrenmek istediklerimi karşıladı. Eğitim içeriği gayet yeterli. Eğitmenin anlatım tarzından, örnekleri sunuşundan ve alanında uzman biri olmasından çok memnunum. Eğitmenimiz ve eğitim ortamımız çok iyi diyebilirim.

ZEHRA A. / BAKIRKÖY

Güncel ve sektörle bağlantılı bir eğitim aldığım için memnunum. Eğitmenimizin ders anlatımının çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Kendisini çok seviyoruz. İyi öğreniyorum ve kariyer olarak başarılı bir noktaya ulaştıracağına inanıyorum.

SEFA GÜLHANİ Ç. / İZMİT

Hocamız ile eğitim ihtiyacı analizini iki günlük istişare sonunda karara bağladık ve bu esnasında gerçekten yardımcı oldu. Kişisel olarak bütün başvurularımda çözüm odaklı yaklaştılar.

HİCRAN D. / ANKARA

Ders yayınları açıklayıcı. Eğitmenimizin bilgisini paylaşması ve her türlü sorumuza cevap vermesi güzel.

BURAK B. / İZMİT

Eğitmenimiz sabırlı. Sınıf koşulları oldukça iyi. Bilge Adam Akademi, üniversite çağındaki genç arkadaşlar için çok yararlı.

EMİNE E. / İZMİT

Ders anlatışı ve öğretme azmi için hocamıza teşekkür ederim. Tüm bilgilerini sıkılmadan, istekli bir şekilde ve öğretme gayretiyle bizlere aktardı. Bilge Adam Akademi kesinlikle ufkumu ve önümü açtı.

SEVİLAY F. / İZMİT

Aldığım eğimin iş hayatımda kariyerime yarayacağına inanıyorum. Daha yeni mezun olduğum üniversiteden sonra Bilge Adam Akademi’nin bana çok şey kattığını düşünüyorum. Muhasebe öğrenmek isteyen biri için harika bir eğitim içeriği var. Eğitmenimizin anlatımı ve verdiği örnekler tam anlamıyla bilmeyen insanlar için öğretici nitelikteydi. Öğrenci ilişkileri de gayet iyiydi. İlgililere her zaman ulaşabildim.

CANER Ş. / BEŞİKTAŞ

Eğitim içeriği çok iyi, beklentilerimi karşıladı. Eğitmenler bilgi ve tecrübeleri ile bana çok şey kattılar. Ferah bir eğitim ortamı var. Teknik sorunlar anında çözülüyor, temizlik de gayet iyi.

ASLI K. / BAKIRKÖY

Bilge Adam Akademi bana muhasebe konusunda çok şey kattı. Kursa başladığımda çekincelerim vardı fakat dersler ilerledikçe hocamız sayesinde birçok konu hakkında bilgi sahibi oldum.

MÜZEYYEN M. / İZMİT

Bilge Adam Akademi bilişimle ilgilenen yeni nesil için kesinlikle gidilmesi gereken bir yer. Her fırsatta tavsiye ediyorum. Ayrıca çalışanlara emek vererek, böyle bir imkan yarattıkları için teşekkür ediyorum.

ADEM K. / İZMİT

Kendini geliştirmek isteyen herkes aradığını Bilge Adam Akademi'de bulabilir. Güzel bir hizmet veriliyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

GÖNÜL C. / İZMİT

Bilişimde kariyer sahibi olmak için mücadele eden herkese Bilge Adam Akademi’yi tavsiye ederim.

OZAN K. / KADIKÖY

Eğitim içeriği bilinmesi gereken ana konular üzerine ve iyi. Eğitmenimiz akıcı bir diksiyonu olan, öğretme yetisi kuvvetli ve çok kibar biri. Sınıf ortamı rahat ve eğitime uygun. Tüm çalışanlar işini bilen kişiler, nazikler ve çok yardımcı oluyorlar. Teknik destek anında olaya müdahale ediyor. Şubenin her yeri çok temiz. Sınavlar ise eğitim seviyesini ölçmek için yeterli zorluk ve uygunlukta. Kantin de hijyenik ve güzel.

İPEK C. / İZMİR

Bana göre eğitmenimizin dersteği, ders anlatışı ve davranışı çok iyi. Herkesin kendine ait bilgisayarı olması öğrenimi kolaylaştırıyor. Öğrenci ilişkileri personeli bizimle çok ilgilendi her türlü kolaylığı sağladı. Teknik destek ekibi de çok alakalı. Bilgisayarımızda bi sorun çıktığında hemen ilgileniyorlar. Her geldiğimizde sınıfımızı hep temiz bulmaktan memnunum.

PINAR Ö. / İZMİR

Almış olduğum eğitimde her şey tam anlamıyla anlatılmakta olduğu için içeriğinden çok memnunum. Eğitmenimiz ihtiyaclarımızı karşılayabiliyor ve bildiklerini bizlere aktarmada başarılıl. Sınıflarımız gayet temiz, havalandırmamız iyi. Sağlıklı koşullarda eğitiminizi alıyoruz. Öğrenci ilişkilerinden memnunum.

ÇAĞLA K. / BEŞİKTAŞ

Müfredata çok uygun ve daha fazla bilgi veriliyor. Eğitmenimiz de çok iyi. Bilge Adam iş hayatı için büyük avantaj. Çok sıcak bir ortam var. Kayıt esnasında yeterli bilgi aktarılıyor. Öğrenci ilişkileri birimi her konuda yardımcı olunuyor. Ayrıca avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor. Çok hızlı teknik hizmet veriliyor. Şube gayet temiz. Kantin de temiz ve bol çeşitli.

HÜLYA K. / KADIKÖY

Hocamız çok iyi ve bizimle ilgileniyor. İstenilen zamanda etüde hazır olması bizim rahat rahat öğrenmemizi sağlıyor. Şubedeki ortam çok güzel, yetkililer her şeye yardımcı oluyor.

DUYGU K. / BEŞİKTAŞ

Eğitim içeriği gayet yeterli. Eğitmenimiz son derece anlayışlı ve bilgili. Bilge Adam'ın isminin ve sertifikalarının tüm firmalar tarafından tanınması çok olumlu bir durum.

DİLGE F. / İZMİR

Derslerde, iş hayatımızda karşımıza çıkabilecek uygulamalar yapıyoruz. Hocamız dersi çok iyi anlatmakla beraber, sıcakkanlılığıyla da derste ilgimizi çekmeyi başarıyor. Kayıt esnasında çok açıklayıcı bir bilgilendirme süreci vardı. Şubede herhangi bir sorunla karşılaştığımızda yetkili kişilerin hemen gelip müdahale etmeleri güzel.

ÖZLEM S. / İZMİR

Eğitim içeriklerinden memnunum. Çok sık örnek çözmemiz oldukça yaralı. Yetkililer bilgilendirme ve yardım konusunda iyiler.

SEDAT Ç. / FATİH

Bilge Adam Akademi’nin sonuç odaklı çalıştığını ve bilgi kirliliğinden arındırılmış kısa ve net anlatımlarla bilgilendirme yaptığını belirtmek isterim. Hocamız verilen eğitim için gerekli bilgi donanımına sahip, sorulan soruları açık bir şekilde cevaplıyor ve ders ortamında her türlü olumlu iletişimi kuruyor. Bilge Adam sektöre hakim olduğu için verilen sertifikalar bize kariyer yolu gösteriyor. Kurs sonrasında girdiğim sertifika sınavında sorulan soruların derste anlatılan konular ile bağdaşması ve seçici sorular olmaları, Bilge Adam’ın eğitime ne kadar çok önem verdiğini ve sektörde neden lider durumda olduğunu gösteriyor. Bilge Adam Akademi, sertifikaları en geçerli eğitim kurumu. Burada eğitim almakla ne kadar doğru karar verdiğimin farkına vardığım gibi, Bilge Adam’ın sektör lideri olma sebebini daha iyi anladım. İleride programıma uyması ve uygun fiyat politikasının devam etmesi durumunda tekrar eğitim almak isterim. Bilge Adam Akademi’ye eğitim kalitesi ve diğer konularda beni şaşırtmadığı için teşekkür ederim.

NİHAN Y. / ANTALYA

Aldığım eğitimlerden memnun kaldım. Özellikle Bilgi Yönetimi ve Raporlama eğitmenim Bilge Adam Akademi’yi tavsiye etmemdeki başlıca sebeptir. Onun sayesinde dersler akıcı, anlaşılır ve verimli geçti.

AYTEN T. / KADIKÖY

Gerek çalışanlar, gerek hocalarınız oldukça ilgili. Anlamadığımız konularda yardımcı olmaları çok güzel.

HÜSEYİN G. / FATİH

Eğitim içeriği ve konular, iş hayatında işlerimizi düzenli ve sistemli raporlayarak kontrolünü sağlamamız için eşsiz programlar içeriyor. Bilge Adam Akademi ekibine minnettarım.

ÖZLEM Y. / ANKARA

Eğitimci kursun kalitesinde oldukça önemlidir. Eğitmenimiz konusuna hakim, ifadeleri net, anlatımı akılda kalıcı ve kendisinden oldukça memmunuz. Etütlerde hevesli olması da uygulamaların akılda kalıcılığını arttırması açısından çok önemli.

AHMET Ö. / ANKARA

Bilge Adam Akademi öğrencilerine bilişimde kariyer fırsatları sunuyor. Bilgisayar temeli olanlar için süper bir yer. Her şey için teşekkür ederim.

ÖNER D. / KADIKÖY

Eğitimin içeriği anlaşılır. Eğitmenimizin derste verdiği örnekler konuları anlamamızı kolaylaştırıyor.

HÜSEYİN BAHADIR Ü. / BAKIRKÖY

Eğitim her yönden beklentileri karşılar nitelikte. Eğitmen de her anlamda alanının uzmanı. Sınıfa ve konulara tümüyle hakim. Eğitim ortamında eğitimi kısıtlayıcı herhangi bir aksamaya denk gelmedim. Öğrenci ilişkileri birimi karşılaştığımız sorunlarla gerçekten ilgililer. Finans birimi de öğrencinin ödeme planı için gerekli desteği veriyor. Teknik ekip ise bilgisayarların bakımı konusunda oldukça yeterli. Binanın iç mekanları her zaman temiz ve düzenli. Kantinde sürekli düzgün ve güleryüzlü hizmet verilmekte.

KIVANÇ K. / FATİH

Eğitim müfredatından ve eğitmenizimden memnunum. Kendisi bize elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor.

DURSUN G. / BAKIRKÖY

Sektör içerisinden biri olarak değerlendirmede bulunurken, özeleştiri yapmama sebep olarak, “Bilmediğim birçok şey varmış” demem eğitim içeriğinin kalitesini yeterli oranda anlatmakta. Eğitmenimiz bilgi birikimine ve yönetim ruhuna sahip. Bilgi aktarımında tecrübelerini kullanıyor, sınıfta ne zaman ve kime müdahale edeceğini biliyor. Tüm sorularıma tatmin edici cevaplar alabildim. Her konuda yapıcı olmaya çalışan bir hizmet anlayışı ile karşılaştım.

METEHAN BOZKURT K. / FATİH

Bazı ders konuları tam beklediğim ve merak ettiğim şeyler, bazıları da iş hayatında kullanabileceğim konular. Eğitmenimden çok memnunum. Genel yapıyı iyi olarak değerlendiriyorum. Buraya amacı olan insanlar nedenini bilerek geliyor.

CANER B. / ADANA

Eğitim içeriği iyi. Eğitmenimizin teorik bilgisi ve bunu aktarabilmesi de çok güzel. Sorumlulardan olması gerektiği gibi hızlı ve tatmin edici cevaplar alabiliyorum.

SONER B. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi'yi kesinlikle tavsiye ederim. Dersler çok iyi. Müfredat ve eğitmenimden son derece memnunum. Özellikle ders sonrası etütler çok faydalı. Ayrıca istediğimiz cevapları e-mail yoluyla kısa sürede alabiliyoruz. Laboratuvarlar ve sistem de kusursuz.

SERKAN A. / BEŞİKTAŞ

Eğitim esnasında eğitmenlerin ciddi ve gerçek iş hayatına yönelik ders anlatımları nedeniyle Bilge Adam Akademi'yi herkese öneriyorum.

KADİR İ. / İZMİT

Dersin içeriği son derece faydalı, gerekli ve sektöre paralel biçimde hazırlanmış. Dersin uygulamalı olması da konuları daha anlaşılır hale getiriyor. Burda aldığımız eğitim bu konularla alakalı beklentilerimizi karşılıyor. Öğretmeninimiz dersi her seviyedeki öğrencinin anlayacağı bir biçimde anlatıyor. Anlamadığımız yerleri de rahatlıkla soruyoruz ve tekrar anlatıyor.

MUSTAFA K. / ANKARA

Böyle bir eğitim olanağı sağladığı için Bilge Adam'a teşekkür ederim. Eğitim camiasında yer almayı isteyen biri olarak Bilge Adam'ın eğitim hizmetlerinin devam etmesini dilerim. Microsoft Official Course eğitim içeriğinin olması bizim konulara adım adım hakim olmamızı sağladı. Bu sistemin çok güzel ve faydalı olduğunu düşünüyorum.

YAŞAR A. / ADANA

Bilge Adam Akademi'de aldığım eğitimle iş hayatında bir adım önde olduğumu düşünüyorum. Yaşıtlarıma göre çok daha fazla bilgiyle donatılmış durumdayım. Eğitimime ve kariyerime katkıları için hocama çok teşekkür ediyorum.

HALİL Ç. / BURSA

Bilge Adam Akademi'nin bilgi teknolojileri alanında en iyi eğitim veren kurum olduğunu düşünüyorum.

HASAN Y. / İZMİR

Yaklaşık iki yıldır Bilge Adam Akademi'de eğitim almaktayım. Bilge Adam; öğrenci memnuniyetini ön planda tutması, gelişme ve geliştirme anlamında dinamik bir yapıya sahip olması sebebiyle bana göre sektörde çok önemli bir yerde. Bilişim eğitimi almak isteyenlere Bilge Adam Akademi'yi kesinlikle tavsiye ederim.

SAMET T. / BURSA

Bilge Adam'ın kalitesi tartışılmaz. Eğitimi olsun, eğitmenlerin yaklaşımı olsun her yönden fevkalade. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

SERHAT Ş. / KADIKÖY

Eğitmenimizin konuya son derece hakim olmaları beni çok memnun etti. Yapılan projeler geçmiş bütün konuları kapsadığından öğrenmeye çok yardımcı oluyor. Eğitim politikasını başarılı buluyorum. Genel olarak memnunum ve bu tür bir eğitim almak isteyen arkadaşlara Bilge Adam Akademi'yi mutlaka tavsiye edeceğim.

AHMET Y. / BAKIRKÖY

Bilge Adam gerçekten iyi bir referans kapısı. Sürekli yenilikçiliği ve uzman eğitmen kadrosuyla gerçekten başarılı. Her gün Silivri'den kalkıp Bakırköy şubesine geliyor olmam bile verilen eğitimin iyiliğinin ve verimliliğinin kanıtıdır. Çevremde Bilge Adam Akademi'den mezun olup bir yerlere gelen bir çok kişi olması da çoğu şeyi anlatmakta.

HAMZA S. / ANKARA

Başta aklımda şüpheler vardı ancak 3 eğitmen ile tanışınca hiçbiri kalmadı. Eğitimleri bu işi keyifle yapan insanların vermesi ve size fayda saylamaya çalışmaları kesinlikle bir artı değer.

EKREM G. / KADIKÖY

İş hayatına yeni giren ve beklentileri yüksek olan arkadaşlara Bilge Adam'ı tavsiye ederim.

NİHAN C. / ADANA

Bilge Adam Akademi'yi kesinlikle tavsiye ederim. Farklı kurumlarda da eğitim almış biri olarak sistem sınıfı için eğitim kalitesi, dersin işleniş biçimi, düzeni ve disiplini oldukça iyi diyebilirim.

MURAT O. / ADANA

Eğitmenimiz konusuna gerçekten hakim. İlgililer bize her konuda yardımcı oluyorlar. Şubedeki temizlik de yeterli düzeyde.

HANDAN Y. / İZMİR

Aldığım eğitim, beklentilerim doğrultusunda ilerlediği için memnunum. Eğitmenim oldukça iyi, bana ders sırasında yeterince yardımcı oluyor. Bilge Adam tam bir kariyer fırsatı. İyi bir çalışma ile çok iyi yerlere gelinebilir. Kayıt sırasında da bana doğru ve etkili açıklama yapılmıştı. Öğrenci ilişkileri birimi her zaman ihtiyaçlarıma cevap verdi. Hepsi güler yüzlü insanlar; ödemeler konusunda katı davranmayıp, yardımcı oldular. Sınıfımızı ve tuvaletleri her gün temiz bir şekilde bulunuyoruz.

SEYİT K. / İZMİR

Eğitimi gayet başarılı ve güncel buluyorum. Eğitmenimiz ise çok deneyimli ve anlatımı da bir o kadar kuvvetli. Farklı alanlarda deneyim sahibi olması, programlarda daha çok alana hakim olmamızı sağlıyor. Kısacası eğitmenimden çok memnunum. Ortamın kalitesi ve satış elemanlarının ilgisi gayet profesyonel. Teknik aksaklıklar kısa sürede halledildiği için herhangi bir sorun yaşamıyoruz.

AHMET K. / İZMİR

Eğitmenin sınıf yönetimi ve anlatım dili iyi seviyede. Kayıt esnasında aldığım hizmetten ve finans biriminden de memnunum.

BÜŞRA B. / İZMİR

Gerekli olan bütün bilgileri öğrenmemizden memnunum. Eğitmenimizin alanında çok iyi bir uzman olduğunu düşünüyorum. Sınıf ortamı ders işlemek için gayet uygun. Kayıtta söylenenlerin aynısı uygulanmakta. Eğitim setinden de memnunum. Her sorun anında çözülmekte, ilgi gayet iyi. Ödemelerimi ise internetten yapıp, finans biriminden senedimi alıyorum. Dolayısıyla bu konuda çok rahatım. Bilgisayarlardan da memnunum.

GONCA A. / BEŞİKTAŞ

Eğitmenimizden çok memnunum. Böyle bir eğitmenimiz olduğu için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Her şey çok güzel.

MERVE S. / İZMİT

Eğitim çok kaliteli ve kapsamlı bir bilgi donanımına sahip olmamızı sağlıyor. Hocamız anlamadığımız noktalarda ve gerekli teknik destek konusunda bizimle çok ilgileniyor. Öğrenci ilişkileri tam olması gerektiği gibi. Kayıt esnasında yakından ilgilenildi ve çeşitli kolaylıklar sağlandı. Dersler, derslerin ilerleyişi ve sistem hakkında detaylı bilgiler verildi. Sorularımız, sorunlarımız olduğunda da ilgileniliyor. Finans birimi uygun ödeme koşulunun belirlenmesine yardımcı olundu. Şube temiz, kantin de çok iyi.

SALTUK BUĞRA G. / İZMİT

Eğitim içeriğinin müfedatla uyumlu. Eğitmenimizin ders anlatışından, uygulama örneklerine kadar her konudan memnunum. Ortam güzel, kayıt sırasında gerekli tüm bilgiler verildi. Ödemeler için kolaylık imkanları sağlandı ve memnun kaldım. Bir sorun yaşadığımızda gerekli teknik destekler ve işlemler yapılıyor. Kurs bitiminde bana gerekli yardımların yapılacağından da eminim. Sınavlar ise gayet ciddi ve disiplinli.

AYKUT K. / BURSA

Adaletli ve tatmin edici bir eğitim alıyoruz. Şube ve sınıfların temiz, hoş bir ortamı var.

HALİL G. / BURSA

Eğitim çok iyi, anlatılan konuları zorlanmadan anlayabiliyorum. Eğitmenimiz de disiplinli ve dersi gayet iyi anlatıyor. Bizim için hem eğitmen hem de bir arkadaş gibi... Şube temiz, sınıflar ferah, bilgisayarlar da kaliteli. Ödemelerde gerekli kolaylık sağlanıyor. Kantinde güler yüzlü ve hijyenik bir hizmet alıyoruz.

GÜRAY Ç. / İZMİR

Eğitmenimiz her şeyi basitleştirerek anlatıyor. Yani herkesin anlayacağı bir dil kullanıyor.

SALİHA Y. / BEŞİKTAŞ

Mimari anlatım olarak doyurucu bir program hazırlanmış, benim mesleğim açısından oldukça faydalı bir ders müfredatı var. Eğitmenimiz disiplinli ve düzenli. Ders anlatımı ve bilgisi yeterli.

SERKAN S. / FATİH

Eğitim içeriği yeterli. Eğitmenimiz konusunda uzman. Çok başarılı bir ortam oluşturulmuş. Öğrenci ilişkileri çok iyi, bizlerle çok yakından ilgileniyorlar. Teknik sıkıntılarımızı da hemen çözüyorlar. Sınıflarımız tertemiz.

MUHLİS ÇAĞDAŞ Ö. / ANKARA

Eğitmenlerimiz verdiği eğitimle ilgili yeterli bilgiye sahipler ve ders ile ilgili her konuda yardımcı oluyorlar. Dersin işlenebilmesi için güzel bir ortam var.

OZAN K. / İZMİT

Eğitim ihtiyacım doğrultusundaki beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Eğitmenimiz de işinde tek kelime ile müthiş. Harika bir insan. Az kişiyle rahat bir eğitim ortamı yaratılmış. İlgi, alaka ve hoşgörü gösterildi. Her şey anlatıldığı ölçüde uygulandı. Ödeme ile ilgili her konuda destek sağlandı.

NİGAR R. / BEŞİKTAŞ

Özellikle konu anlatımı ve uygulamaya ayrılan süre o kadar dengeli ki… Hocamızdan çok memnunum, yapacak hiçbir eleştiri bulamıyorum.

ESRA S. / BEŞİKTAŞ

Eğitmenimizden çok memnunum. Çok anlaşılır ve öğretene kadar anlatıyor. Kaçırdığımız konuları aralarda anlatarak geri kalmamızı engelliyor.

İSA A. / BAKIRKÖY

Ders konuları anlaşılabilir. Eğitmenimiz anlatış biçimiyle ve bize yaklaşımıyla dersi sevdirdi. Sınıflarda uygulama yapabilmemiz için gerekli materyaller mevcut. Eğitim öncesi bilgilendirme faydalı.

ÖZNUR A. / KADIKÖY

Ders anlatımından çok memnun kaldım. Bilge Adam Akademi’yi herkese tavsiye ederim.

YİĞİT G. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi bana hem bilgi donanımı hem de vizyon anlamında çok şey kazandırdı.

HÜMEYRA D. / KADIKÖY

Alanındaki en uzman kurum olduğu ve akademik eğitim verdiği için Bilge Adam Akademi’yi öneririm.

YASİN Ş. / KADIKÖY

Eğitmenimiz formasyonuyla, cümlelerinin net ve akıcı oluşuyla, bazen de mizah anlayışını kullanarak anlatışıyla mükemmel bir hocaydı. Herhangi bir sorun olduğunda bir kere bile cevapsız bırakmadı. Hocayla tanışma imkânı sağladığı için, Bilge Adam Akademi’ye teşekkür ederim. Kayıt yaptırırken ne anlatıldıysa onu buldum ve gayet memnun olarak kursumu bitirdim. Bilge Adam Akademi’ye eski bir öğrencinin tavsiyesi ile geldim. İyi ki de tavsiye etmiş; hem güzel bir arkadaş ortamına girdim, hem de mükemmel bir hoca ile tanışmış oldum. Tüm arkadaşlarıma öneriyorum. Dileğim bir gün bu güzel ailenin içine benim de katılmam. Teşekkürler Bilge Adam!

MERVE Y. / BEŞİKTAŞ

Bilge Adam Akademi’den çok memnun kaldım ve tavsiye ederim. Eğitmenimizin ders anlatımı çok güzeldi, bütün eksiklerimizi kapattı.

TAMER T. / ANKARA

Web ve Grafik Tasarımcı eğitimimden sonra 3D / Teknik Çizim Uzmanı eğitimine devam ettim. Beklentilerimi fazlası ile karşıladım. Eğitmenimiz konusunda deneyimli, anlaşılmayan konularda tekrara duyarlı, öğretme isteği üst düzeyde. Gerek mesleki donanımı, gerekse kişiliği açısında etkili biri. Ayrıca sınav sisteminden proje sistemine geçilmesi gayet başarılı bir seçim.

DAĞHAN O. / ANKARA

Bilge Adam Akademi’de aldığım AutoCAD eğitimi meslek hayatımda kullanabileceğim tüm detayları içeriyor. Bana fazlasıyla yardımcı oldu diğer arkadaşlara da tavsiye ederim.

MEHMET Ç. / BEŞİKTAŞ

Bilge Adam Akademi’yi sorumluluklarını bilen ve yapılması gerekeni tam anlamıyla yapan bir eğitim kurumu olarak tavsiye ederim.

ESRA Y. / BEŞİKTAŞ

Bilgi Adam Akademi’ye arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim. Benim için her şeyden önce eğitmen önemliydi. Hocamız kesinlikle muhteşem. Ders anlatması, öğrencilerle yakınlığı, içtenliği, iş tecrübesi; kısacası her şeyiyle süper bir eğitmen. Onun sayesinde AutoCAD'i çok iyi öğrendim.

DUYGU D. / İZMİT

Bilge Adam Akademi doğru eğitmenlerle doğru eğitimi vererek, kariyerinize büyük fayda sağlıyor.

EBRU G. / ANKARA

Aldığım eğitim için Bilge Adam Akademi’ye teşekkür ediyorum. Hocalar ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kariyer Kart gerçekten iyi bir uygulama. Bu kadar çok kurstan faydalanıyor olmak mutluluk verici.

GÖKHAN K. / ADANA

Kaliteli bir eğitimin kaliteli hocalar sayesinde çok daha iyi olduğunu Bilge Adam Akademi’de gördüm. Eğitmenlerimizin gerek ders içi gerek ders dışı yaklaşımları, derse ilgimizi artırıyor ve kuruma aidiyet hissetmemizi sağlıyor. Bu sebeple bütün arkadaşlarıma mutlaka Bilge Adam Akademi’den eğitim almalarını tavsiye ediyorum. Adana'ya şube açtığınız için teşekkür ederim.

BEGÜM Ç. / KADIKÖY

Uluslararası düzeyde sertifika veriyor olması Bilge Adam Akademi’yi diğer kurumlardan daha ön plana çıkarıyor.

AHMET E. / İZMİR

Güncel konuların işlenmesi gayet güzel. Hocamız da gerçekten çok bilgili. Dolayısıyla memnunum.

AYŞEGÜL A. / BAKIRKÖY

Akademik bir eğitim alıyoruz. Seviyeli ve kaliteli bir öğretim sistemi var. Satış ekibi oldukça güler yüzlü ve profesyonel. Eğitmenimiz de her zaman samimi, güler yüzlü, çözüm odaklı, sistemli ve disiplinli. Her zaman geri dönüş yapıyor ve bizi motive ediyor. Sınavlar eğitim sistemiyle paralellik gösteriyor. Öğrenci ilişkileri ise güler yüzlü ve seviyeli. Kantin de temiz ve ekonomik olarak normal standartlarda.

ARMAN Ü. / İZMİR

Sınıf ortamı öğrenci için gayet makul. Derslerde gözüme uygunsuz görünecek herhangi bir şey yansımadı. İlk görüşmede yeterli derecede bilgilendirilmemiz için çaba gösterildi. Bilge Adam Akademi'deki eğitimimin iş başvurularında bir artı olacağına inanıyorum.

TAHA YASİN Ö. / İZMİR

Müfredatın günün ihtiyaçlarını karşılamakla beraber yeterli ve sistemli olduğuna inanıyorum. Teorik anlatımın ezberden uzak bir sistem takip etmesinden ve örneklendirmelerden memnunum. Fiziksel koşullardan yana bir sıkıntı yaşamadım. Kayıt başvurum esnasında bir eğitmenin bazı kısa açıklama ve bilgilendirmeleri bire bir yapması beni gayet memnun etti. Gerekli olabilecek ön bilgi kayıt esnasında verildi. Ödeme ve şekli konusunda olabilecek her türlü esnekliğin ve kolaylığın sağlandığına inanıyorum. Sınıf içi donanımlarla ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım.

GÜNAYDIN SİNEM Ç. / BAKIRÖY

Ders müfredatı anlaşılabilir ve beklentilerimizi karşılıyor. Hocamızdan çok memnun olduğumu kesinlikle belirtmek isterim. Ders işleyiş biçimi, yöntemi, anlatım dili, bilgisi, yeterliliği ve asıl önemlisi bilgisini bize en iyi şekilde aktarabiliyor olması bence çok iyi.

ARİFE CANSU Ş. / İZMİT

Eğitmenimden memnunum. Sınıf ortamı gayet güzel. Eğitim öncesinde yeterli bilgilendirme yapıldı. Öğrencilere gerekli ilgi gösteriliyor. Şube de yeterince temiz.

FIRAT İ. / İZMİT

Dersler gerektiği gibi işleniyor ve eğitimin içeriğini faydalı buluyorum. Eğitmenimizin ders anlatımını ve bilgisini çok değerli görüyorum. Kayıtta ve öğrenci ilişkileri birimi tarafından gerekli bütün bilgilendirmeler yapıldı. Her daim temiz bir ortamda eğitim görüyoruz. Kariyer danışmanlık hizmetinden de memnunum.

GÜNAYDIN SİNEM Ç. / BAKIRKÖY

Derste anlatılanların tam olarak sektöre yönelik olması ve bizleri işe hazırlaması bence çok iyi. Hocamızdan çok memnunum. Eğitim danışmanım kayıt esnasında benimle oldukça ilgilendi ve eğitim sistemini tam olarak anlattı. Öğrenci ilişkilerinde herhangi bir sıkıntı bulunmamakla birlikte her konuda gerçekten yardımcı oluyorlar. Ödeme avantajları bulunuyor ve finans birimindeki herkes yardımcı olmak için bir şey yapıyor.

NUR SELİN J. / KADIKÖY

Hocamız müfredata uygun, hatta ekstra bilgiler ile güncel sektör ihtiyacına fazlasıyla yönelik. Gerçekten çok başarılı, donanımlı ve anlatımı çok iyi bir eğitmen.

YAĞIZ MERT Ö. / İZMİT

Gerek hazırladığımız ödevlerle, gerek derste hocamızın anlattıklarıyla sektöre de hakim oluyoruz ve bunu deneyimlerimizle teyit ediyoruz. Biz konuları iyice özümseyene kadar üzerinde durmasının ve beklenilen noktaya gelene kadar bizi zorlamasının oldukça geliştirici olduğunu gördük. Ayrıca kendi sektör deneyimlerini de aktarması piyasaya adapte olmamızı hızlandırıyor. Sınıf ortamı çalışmaya gayet uygun. Eğitimi almak için geldiğimde bütün sorularım cevaplandı ve hiç bir soru işareti kalmasına izin vermediler. Sorunlarımız hızlıca çözülüyor. Sınıflar her derste gayet temiz olarak hazır bulunuyor. Gerek iş yönlendirmesi, gerek işe alım aşaması için gereken çalışmaların yapıldığını düşünüyorum.

MİHRİCAN İ. / BURSA

Eğitim içeriğinin iş dünyasından birçok pratik bilgi içermesinden çok memnunum. Eğitmenin teorik ders anlatış biçimi, yöntemi, anlatım dili, uygulamalarının ve örneklerinin yeterliliği, bilgisinin ihtiyacınıza yönelik oluşu, derse giriş çıkışlarınızdaki düzen, sınıf yönetimi ve disiplini çok iyi.

FIRAT İ. / İZMİT

İçeriği her yönü ile beğeniyorum. Eğitmenimizin ders anlatımı, dersi ilgi çekici hale getirmesi ve ihtiyaçlarımızı fazlasıyla karşılaması kusursuz. Sınıfta her şey sorunsuz. Sorunlarımıza da her daim çözüm bulunuyor.

ARİFE CANSU Ş. / İZMİT

Eğitmenimiz şimdiye kadar eğitim aldığım hocalar arasında en iyisi. Bu eğitimin bana çok şey katacağını düşünüyorum.

MAZHAR E. / BAKIRKÖY

Mesleğime uygun bir eğitim aldığıma inanıyorum. Hocamız bilgili ve eğitmenlik konusunda oldukça başarılı.

FUNDA Y. / İZMİR

Program çok iyi. Hocamız harika. Ortam müthiş. Kendimi evde gibi hissediyorum.

ÖZKAN K. / ANKARA

Bilge Adam Akademi çoğu eğitim kurumundan kat ve kat fazlasını sunuyor. Öğrenciler ile mükemmel bir iletişim kurularak, her soruya detaylı cevap veriliyor. Dersler kaliteli bir ortamında, detaylı bir anlatımla işleniyor.

ÖMER DOĞAN Y. / ADANA

Derste anlatılanlar gerçekten çok iyi ve kendimizi geliştirebilmemiz için yeterli. Yazılım ve grafik tasarımı eğitimlerini aldığım hocalarımızdan son derece memnunum.

EMRE G. / İZMİR

Eğitim içeriği hocamızın anlatımıyla düzgün ve anlaşılır. Eğitmenimizin kapasitesinin yüksek olduğunu; bu işi iyi ve hakkını vererek yaptığını düşünüyorum. Hizmet birimleri hakkında söylenecek bir söz yok, çok iyiler.

UĞUR Ç. / İZMİR

Eğitim programı gayet güzel, eğitmenler de gerçekten çok iyi. Elit bir eğitim ortamı var. Öğrenci ilişkileri görevini layığıyla yerine getiriyor. Finans konusunda oldukça iyiler. Teknik destek konusunda hiçbir eksikleri yok. Kariyer danışmanlığı ise can alıcı bir nokta. Bu sayede insanların hayatı olumlu yönde değişiyor.

GÜRAY Ç. / İZMİR

Bilge Adam'ın kariyerle ilgili deneyimleri bir hayli sağlam ve güvenilir. Verilen eğitim sektördeki web ve grafik tasarım gereksinimlerini yeterince karşılıyor. Eğitmen çok iyi, herkesle tek tek ilgileniyor. Onun enerjisi bizleri daha hevesli yapıyor. Ortam koşulları da gereksinimleri fazlasıyla karşılıyor. Teknik servis iyi çalışıyor. Anlık müdahale ettikleri için teknik sorunlar dersin önüne geçmiyor.

İLHAMİ YİĞİT G. / BEŞİKTAŞ

Eğitimden gayet memnunum. Sadece ders anlatmaktan ziyade bizleri kendimizi geliştirmeye de teşvik ediyorlar. Eğitim öncesi bilgilendirme gayet yerinde ve güzeldi. Öğrenci ilişkilerinde her sorunumuzla anında ilgileniyor. Şube benim evden temiz, kantinde istediğimiz her şey var.

CENNET M. / İZMİR

Aldığım eğitimin içeriğinden ve eğitmenimden memnunum. Ders anlatımı çok başarılı. Genel olarak bir sorun görmüyorum.

EMİR Ö. / BEŞİKTAŞ

Eğitimden memnunum. Eğitmenim gayet ilgili; derse ve anlatımına hakim. Eğitim ortamında bir sıkıntı yok. Öğrenci ilişkileri konusunda elden gelen yapılıyor. Finans biriminden bir şikâyetim yok, gayet ilgililer. Hiç bir teknik sorun da yaşamadım.

GAMZE K. / İZMİR

Aldığım tüm eğitimler ve bu eğitimleri veren hocalarımdan çok memnun kaldım. Bu sebeple Bilge Adam Akademi’yi çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

UĞUR Ç. / İZMİR

Bilge Adam Akademi’yi tüm çevreme tavsiye ediyorum. Gerçekten alanında uzman eğitmenleri ile harikalar yaratıyor ve birçok kişiyi yüksek mevkilerde iş sahibi yapıyor. Bilge Adam çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

MURAT CAN S. / İZMİR

Eğitim kalitesi ve hocaların ilgisi çok iyi olduğu için Bilge Adam Akademi’yi tavsiye ederim. Sınıfta piyasaya uygun örnekler üzerinde duruluyor.

BEYZA O. / ANKARA

Aldığım eğitimden, özellikle de eğitmenimden çok memnunum. Ders esnasındaki anlatım, öğrenciyle eğitmen arasında kurulan bağ ve oluşturulan etkileşim çok güzel. Anlaşılamayan, yapılamayan veya ters giden herhangi bir konunun çözülmesi için mutlaka uğraşılıyor.

MAZHAR E. / BAKIRKÖY

Kendi işyerimde görmek isteyeceğim çalışan kadrosunun aynı zamanda Bilge Adam Akademi eğitim programından geçmesini prensip olarak uygun göreceğimi ve referans olarak alacağımı düşünüyorum.

MUHARREM D. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi ödenen ücretin hakkını gayet iyi veren bir eğitim kurumu. Eğitim en üst düzeyde ve güncel. Eğitmenler de işinin uzmanı.

YASİN O. / İZMİR

Bilge Adam her türlü destek ve çözümü üretmede çok başarılı.

HASAN BURAK G. / BURSA

Bu kadar profesyonel bir eğitim aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Her şey için teşekkür ederim.

SEBLA E. / İZMİR

Bilge Adam'ı Web ve Grafik Tasarımcı ile Sistem, Ağ ve Güvenlik eğitimleri için kesinlikle tavsiye ederim. Müfredatının içeriği yeterli. Ayrıca eğitmenimiz anlatımı ve sorularımıza vermiş olduğu cevaplarla tüm beklentimizi karşıladı. Bilge Adam'a teşekkür ederim.

SEDA B. / BURSA

Web ve Grafik Tasarımcılığı alanında verilen eğitiminin sektörle bağlantılı olması çok etkili.

BURAK Ö. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi sayesinde uzaktan aşina olduğum grafik alanında profesyonel işler çıkartabilecek seviyeye geldim. Eğitmenlerimden aşırı derecede memnun olmak da bu işe zevk katıyor.

MUHARREM D. / KADIKÖY

Verilen eğitim ve donanım gerçekten çok iyi. Hocaların verdiği eğitim tamamen güncel, işle alakalı ve iş hayatında bizlerin karşımıza çıkacak sorunlara yönelik.

FATMA Ö. / BAKIRKÖY

Bilge Adam Akademi'den beklediğimden bile fazla memnun kaldım. Diğer insanların da burada eğitim almasını isterim.

UFUK D. / ANKARA

Kendimi Bilge Adam ailesinden biri olarak görüyorum ve Bilge Adam Akademi'yi tavsiye ediyorum.

SONGÜL SEMRA Y. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi'yi eğitimi, eğitmenleri, sertifikaları, ortamı ve öğrencilere kariyer desteği vererek bu alanda en iyi olmayı başarmış tek kurum olduğu için herkese tavsiye ederim.

FIRAT BARAN Ö. / ANTALYA

Bilge Adam Akademi’yi gerçekten tavsiye ederim. Hocamız çok fazla yardımcı oluyor ve bundan çok memnunum.

EZGİ N. / İZMİR

Bilge Adam Akademi'den aldığım eğitimden çok memnunum. Çevremdekilere iyi şekilde bahsediyorum.

ÇAĞLA S. / KADIKÖY

Hayran ve aşık olduğum grafik tasarımı kısa sürede bir hayli ilerlettim. Gerek konumu, sınıfları ve ortamı; gerekse dersi veren hocamın bu işin gerçekten ustası olması ve en önemlisi eğitim vermenin ne demek olduğunu bilmesi bana "Bilge Adam Akademi eğitim konusunda kesinlikle 1 numara" dedirtiyor.

MÜSLÜM S. / ADANA

Eğitim öncesi ve sonrası düşüncelerimi karşılaştırdığımda, beklentilerimin tüm departmanlarca ortak şekilde karşılandığını söyleyebilirim.

RECEP B. / BAKIRKÖY

Bilge Adam Akademi’ye kayıt olduktan sonra eğitim kalitesinin gerçekten iyi olduğunu anladım. Her şey için teşekkürler.

ŞEVKET DOĞUKAN Ş. / BAKIRKÖY

Öğretmenimiz bilgi birikimi ve tecrübesiyle kesinlikle tek kelimeyle mükemmel. Aynı zamanda öğretmenlik vasfının en önemli yapısı olan öğretme kabiliyeti çok yüksek.

BİLGE Y. / FATİH

Eğitim müfredatla uygun biçimde, gayet anlaşılır bir şekilde işleniyor. Eğitmenimizin dersi anlatış biçimi ve disiplini konusunda kendisinden memnunum. Her şey yeterli.

BURAK E. / BURSA

Her şey gayet güzel. Aklımda soru işareti kalmadan eğitimi aldım. Her konuda yeterince yardımcı olundu. Sorun olduğunda anında müdahale edildi. Şube ortamında bugüne kadar bir sıkıntı görmedim.

FEYZA ŞAHBUDAK S. / KADIKÖY

Eğitim genel olarak ihtiyaçlarımı karşıladı. Eğitmenlerden memnunum. Dersi akıcı bir şekilde işliyorlar ve ilgi çekici kılabiliyorlar.

BÜLENT B. / KADIKÖY

Dersleri saha tecrübesine sahip uzmanların vermesi mantıklı bir uygulama olmuş. Proje deneyimi olan kişilerin eğitmenlikte daha verimli olduğunu düşünüyorum.

FURKAN K. / İZMİR

Kapsamlı ve gayet ileri seviye noktalara değinilen dersler eğlenceli ve zevkli geçiyor. Sadece müfredat üzerinden değil, ekstra bilgiler de katılarak ders anlatan bir hocamız var. Kendisi kayıt esnasında da ders içeriği ile ilgili bilgi verdi. Herhangi bir sıkıntı olunca teknik destek anında sorunu çözüyor. Sınıflar gayet temiz. Kariyer danışmanlığının kurs sonrası için iyi bir hizmet olduğunu düşünüyorum.

SEMİH A. / İZMİR

Bilge Adam Akademi müfredatı güncel konular ve son teknolojileri içeriyor. Eğitmenin ders işleyişinden, sınıf yönetiminden ve anlatım dilinden memnunum. Eğitim ortamı konusunda bir sorun ve sıkıntım yok. Fiziksel koşullar da gayet uygun. Satış sırasında bahsedilen Bilge Adam Akademi içerik ve hizmetinin tam karşılığını aldım. Öğrenci ilişkilerinden şu ana kadar kişisel destek almadım fakat çevremin görüşleri olumlu. Teknik destek olarak herhangi bir sorun ve teknik aksaklıklara anında müdahale ediliyor. Bilge Adam Akademi personeli temizlik konusunda gayet titiz.

GÜRAY Y. / ANTALYA

Eğitmenim, içinde bulunmuş olduğumuz koşula gayet hakim olduğundan dolayı, anlatımları oldukça anlaşılır ve en önemlisi de her bir dersi diğerinden daha değerli. Anlatış biçimi, bu işe sıfırdan başlayan birisinin dahi çok kolay anlayıp, kısa sürede uygulamaya geçirmesini sağlayacak düzeyde. Önemle vurgulamak isterim ki kısa sürede uygulamaya geçirilen projeler sıradan sayılamayacak kadar değerli. Şunu da paylaşmadan geçemem; proje ve ödevime, gündüz ayırdığı zamanı bir kenara bırakın, gecenin 2'sinde bile vakit ayırdığı olmuştur. Özetlersem; bırakın bir şeyler öğrenmeyi, daha da fazla gelişmemi destekleyen bir eğitmendir. Öğrenci ilişkilerinden oldukça memnunum, herhangi bir şikâyetim kesinlikle yok. Gereken bilgilendirme yapıldı ve ilk görüşmede oldukça samimi bir tavırla karşıladılar, daha doğrusu ağırladılar. Kayıt olma noktasındaki bütün tereddütlerimi burada giderip kayıt yaptırdım, memnunum. Sınıf içerisinde ise herhangi bir aksaklık ile karşılaşmadım. Kariyer danışmanlığında kursa başladığımın 5. haftasında hemen benimle tanışıp gereken özveride bulundular. Tek kelimeyle müthiş... Henüz sertifikasyon sınavına girmedim. Ama yardımcı olacaklarından asla şüphem yok, çünkü bugüne kadar tanıdığım kişilerde bu noktada negatif bir yorumla hiç karşılaşmadım. Kantinde başarılı; hızlı ve temiz bir servis var.

MUAMMER A. / ANKARA

İyi bir eğitmene ve eğitim için gerekli tüm donanımlara sahibiz. Finans birimi kendi alanında yardımcı oluyor. Teknik bir aksaklıkla karşılaşmadım. Temizlik de gayet iyi.

HALUK S. / ADANA

Eğitim programı güncel, verimli, detaylı ve anlaşılabilir. Eğitmenimiz de bilgili, tecrübeli, sosyal ve konuya hakim. Sınıflar standartlara uygun ve öğrenime elverişli. Öğrenci ilişkileri birimi bizlerle sıcak ve samimi bir şekilde ilgileniyor. Finans birimi ise saygılı ve olumlu yaklaşıyor.

MERT G. / BAKIRKÖY

Eğitimin iş dünyasına yönelik olması büyük avantaj. Eğitmenimiz de gerçekten çok iyi.

BATIKAN Y. / İZMİR

Eğitim içeriği çok iyi. Eğitmenimiz de öyle; anlatım konusunda tecrübeli. Sınıf ortamı yeterince güzel. Kayıt esnasındaki ilgiden dolayı memnunum. Öğrenci ilişkileri iyi diyebilirim. Muhasebe ilgili, teknik destekten de gayet memnunum. Şube ve sınıflar temiz, güzel bir ortam var. Sınav ve sınav merkezleri çok iyi. Kantin ise ürün çeşidi bakımından zengin.

BURAK E. / İZMİR

Yazılım uzmanlığı için mümkün olan en iyi içerik sağlanmış. Zincirleme oluşu da olguların oturmasını sağlıyor. Eğitmenimiz tanıdığım en iyi yazılımcılardan ve en iyi insanlardan bir tanesi. Tüm materyaller ve demirbaşlar yeterli seviyede. Daha iyisi olamazdı. Kayıt öncesindeki beklentilerimin çok daha fazlasını alıyorum. Aklımdaki tüm soru işaretleri gideriliyor. Herhangi bir finansal sıkıntı yaşamadım, yaşayacağımı da düşünmüyorum. Bir kaç kere kullandığım bilgisayarda problem meydana geldi. Anında çözüm üretip kullanımıma sundular. Kuruma yakışan tertemiz bir çalışma ortamı var. Seminerlere katıldım, eksiksiz ve faydalı olduğunu biliyorum. Kantinin de ortamı ve hijyeni çok iyi.

MERT M. / BAKIRKÖY

Yeterince bilgi sahibi oluyorum, eğitimin iş hayatımda etkili olacağından eminim. Güler yüzlü hizmet hala aklımda. Her zaman yardım edip sorunları çözüm buluyorlar. Ödeme sıkıntısı yaşadığımda finans biriminin desteği olmuştu. Teknik destek ekibi de bir bilgisayarda sorun çıkınca hemen yardıma koşuyor.

SERKAN B. / İZMİR

Eğitimin içeriği tamamen güncel ve daha çok kursiyeri piyasaya yönelik hazırlamak üzere ele alınmış. Eğitmenimiz sınıf disiplini konusunda yeterli duyarlılığı gösteriyor. Sınıfa giriş çıkış saatlerine uyulması hususunda öğrenciye gerekli açıklamaları düzenli olarak yapıyor. Ayrıca hocamızın teorik ders anlatışı biçimi üst düzeyde olmakla birlikte anlama ve konuya hakim olma kısmı kursiyer tarafından halledilmesi gereken bir konu. Anlatım dili olarak oldukça sade ve basite indirgenmiş. Eğitim ortamında herhangi bir sıkıntı yok. Gerekli olan tüm materyaller mevcut ve yeterli. Finans birimi gayet başarılı ve güncel biçimde çalışıyor. Teknik hizmet birimi hızlı çalışarak gerekli sıkıntıya anında veya çok kısa sürede müdahale ediyor. Temizlik konusuna da gereken ilgi gösteriliyor.

FIRAT İ. / İZMİT

Eğitmenimizin dersi anlatımı, örneklendirmeleri ve bilgi aktarımı çok iyi. Gerekli olan bilgilendirmeler sürekli yapılıyor. Şubede daima temiz bir ortam buluyorum.

TAHSİN KAAN İ. / İZMİT

Eğitim içeriği beklentilerimi karşılıyor. Eğitmen konusunda hiçbir şikâyetim yok. Eğitim ortamı ve öğrenci ilişkileri gayet iyi. Finansal konularda da konusunda bir sıkıntı yaşamadım.

ADEM K. / BEŞİKTAŞ

Eğitmenimiz konusunda herhangi bir sıkıntı yok. Ortam eğitim için yeterli ve güzel. Kayıt sırasında gereken ilgi gösterildi. Herhangi bir problemimizde mutlaka yardım ediliyor. Sınıflar ve diğer alanlar oldukça temiz. İşe yönlendirmede ve iş bulma konusunda yardımcı olunuyor.

ESMA K. / ANKARA

Eğitim içeriği ve eğitmenin anlatım tarzı iyi. Verilen örneklerden ve eğitim danışmanımdan memnunum. Kurs başında ve ödeme olanakları ile ilgili gerekli tüm bilgilendirmeler yapıldı.

MUSA YASİR Ç. / ANKARA

Müfredata göre düzgün bir şekilde eğitim alıyorum. Eğitmenimizin bu konuda bizden daha titiz davrandığını söylemeden edemeyeceğim. Sınıf yapısı olarak düşündüğümüzde en iyi ortama sahip bir kurum.

HALİL ERKAN D. / İZMİR

Eğitmenimizin sektörde aktif görev alıyor olması bizim için büyük artı.

GÜRKAN E. / ANKARA

Eğitim konuları ve programı güzel. Hocamız konulara çok hakim. Şube ve sınıflarda gerekli bütün imkânlar mevcut. Tüm alanlar temiz ve düzenli.

FARUK AYGÜN D. / ANKARA

Konuların anlatımı ve müfredat yeterli. Eğitmenler motive edici ve yardımsever.

ABDULMENAF E. / ANKARA

Yazılım alanında yaptığım araştırmalarda öğrenmem gerektiğine karar verdiğim tüm konular eğitim müfredatında yer alıyor.

İPEK Ç. / KADIKÖY

Müfredat güncel ve anlaşılır. Eğitmenimin her açıdan çok iyi olduğunu düşünüyorum. Sınıflar temiz. Bilgisayarlarda herhangi bir sorun yok.

YUSUF G. / KADIKÖY

Eğitim müfredatı öğrenebilmeye uygun şekilde tasarlanmış. Eğitmenimden de memnuniyet duyuyorum.

AHMET BUĞRA Ç. / ANTALYA

Bilge Adam Akademi gerçekten çok iyi bir kurum. Dışarıda kitaplarla veya internette öğrenmeye çalışsaydık bu çok zor olurdu. Burada en ince ayrıntısına kadar öğretiliyor.

AHMET BUĞRA Ç. / ANTALYA

Hocamız gerçekten çok başarılı, dersi çok iyi anlatıyor. Saatler geçiyor, arada teneffüsü unutuyoruz çünkü anlatırken bizi kendine çok bağlıyor. Bilgisayarlar çok iyi ve hızlı çalışıyor, sandalyeler rahat, yani hepsini çok iyi tasarlanmış ve çok başarılı sınıflar var. Kayıtta Bilge Adam Akademi’deki eğitimi en ince ayrıntısına kadar anlattılar, bu da ilgimi çekti açıkçası. Hatta hocamla bile tanışma fırsatı buldum. Çalışanların hepsi işlerini gerçekten çok iyi yapıyorlar. Temizlik gayet iyi, her yer hijyenik. Burada aldığım eğitime kendim de bir şeyler kattıktan sonra kariyerimin çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.

FIRAT İ. / İZMİT

Müfredat içeriğinin kesinlikle iyi olduğunu düşünüyorum. Eğitmenimizin ders anlatım biçimi çok güzel. Öğrenci ilişkileriyle ilgili de her konuda yardımcı olundu.

OSMAN A. / İZMİT

Eğitmenimizin anlatım tarzı, püf noktalarına değinmesi yapmış olduğu uygulamaları adım adım farkları göstererek açıklaması çok iyi.

SERKAN B. / İZMİR

Eğitim içeriğini daha çok piyasaya uygun olduğundan dolayı gerekli ve iyi biçimlendirilmiş buluyorum. Eğitmenimizin konu anlatımı ve sınıf ile ilgili genel tavrı gayet başarılı ve yeterli. Sınıf disiplini konusunda her türlü dikkat ve özeni gösteriyor. Sınıf koşullarında her hangi bir aksaklık görmüyorum.

ZEYNEL K. / ANKARA

Sektöre hazırlık ve kalite olarak Bilge Adam'ı rakipsiz görüyorum.

NERİMAN ECE E. / ADANA

Eğitmenimizin öğrencilerin isteklerine cevap verebilen bir anlatım şekli var. Dersi anlatış ve işleyiş biçimi güzel. Bir sorun olduğunda ilgililer gerekli hassasiyeti gösteriyor. Eğitim sonrası için düzenlenen seminerlerle kariyer için gerekli çalışmalar yapılıyor.

HASAN Y. / İZMİR

Eğitmenimizi konu hakimiyeti ve bilgiyi öğrencilere aktarma anlamında oldukça başarılı buluyorum. Ayrıca klasik müfredatçı eğitmen tiplemesinden farklı olarak öğrenci başarısına odaklı bir eğitim anlayışını benimsemiş. Eğitim ortamı gerekli cihaz ve uygulama programları ile donatılmış. Satış biriminden gayet memnunum. Finans biriminde ise güler yüzlü ve işine hakim personeller olduğu izlenimindeyim. Öğrenci ilişkileri biriminin de taleplere reaksiyon süreleri oldukça iyi. Diğer taraftan temizlikten sorumlu personel çok titiz çalışıyor.

CİHAN S. / BAKIRKÖY

Eğitim içeriği beklentileri karşılamak adına genel olarak iyi. Eğitmenimizin ders anlatımı oldukça kolay anlaşılır bir dilde. Ödeme ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım. Teknik destek gayet hızlı. Sınav sistemi de oldukça iyi.

GÜLDEN Ç. / ANTALYA

Hocamızın bildiklerini bizimle samimi bir şekilde paylaşması ve öğretme çabası, sektör hakkında daha bilinçli olmamızı sağlıyor. Öğrenci ilişkileri birimi talepleri zamanında karşıladığı için teşekkür ederim.

CİHAT B. / KADIKÖY

Piyasada çalışabilecek kalifiye eleman yetiştirmesi Bilge Adam Akademi'nin en büyük avantajı. Hocamızın konularla ilgili tecrübelerini bizlere aktarması çok faydalı oluyor.

OZAN Ö. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi'yi vermiş olduğu eğitimlerle konu ya da kişi ayırmaksızın herkesi aynı seviyeye getirebildiği için öneriyorum. Geriye dönüşlerle tekrarı bol ve güzel bir eğitim veriyorlar.

GÖKSEL Ü. / BURSA

Eğitim materyalleri ve eğitmenin anlatımı çok güzel. Ayrıca güncel konulara değinilmesi de derslere ilgi ve dikkati artırıyor.

MURAT K. / İZMİR

Bilişim öğrenmek isteyenler için ilk adres Bilge Adam Akademi olmalı. Öğrenim için gerekli olan her imkan sağlanıyor. Özellikle eğitmenimiz gerçekten muthiş.

BÜŞRA NUR S. / KADIKÖY

Bilge Adam'a İTÜ Bilgisayar Mühendisliği'nde öğretim görevlisi olan bir yakınımın tavsiyesiyle gelmiştim. "Her noktada yardımcı olabilecek tek kurum" demişti ki kayıt esnasında ve sonrasında beni memnuniyetsizliğe itecek hiçbir durumla karşılaşmadım. Aksine eğitmenim vesilesi ile yazılımı daha da çok sevdim.

GÜRKAN Ç. / KADIKÖY

Bilge Adam'ı tavsiye üzerine seçtim ve artık ben de tavsiye ederim.

CİHAN C. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi'ye eğitim anlayışı ve hocaları her öğrenci ile tek tek ilgilenen bir eğitim kurumu olduğu için teşekkür ederim. Arkadaşlarıma mutlaka önereceğim.

İSMAİL I. / İZMİT

Umarım Bilge Adam Akademi herkesin faydalanabilmesi için daha fazla noktada şube açar.

BURCU M. / KADIKÖY

Yazılım alanına yönelik bir üniversite programında okuyan biri olarak, arkadaşlarıma okulun yetersiz kaldığı alanları kapatabilmeleri için Bilge Adam Akademi'yi öneriyorum. Konuların iş hayatında karşımıza sık çıkabilecek örnekler üzerinden anlatılmasını yararlı bir avantaj olarak görüyorum.

FURKAN K. / BEŞİKTAŞ

Bilge Adam Akademi hem eğitim müfredatıyla hem de eğitimcileriyle gerçekten çok başarılı bir kurum.

MUSTAFA Ç. / İZMİT

Eğitmenimizin bilgisi çok yüksek ve öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre her konunun tam olarak anlaşıldığına emin olana kadar üstünde durmaya çalışıyor. Eksiklik olduğunda da mümkün olduğu kadar etüt yaparak açıkları kapatıyor. Öğrencileriyle ilişkileri mükemmel, bizleri aldığımız eğitim alanında kendimizi sürekli geliştirmemiz için teşvik ediyor.

ALİ G. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi'yi kesinlikle tavsiye ederim. Bilişim eğitimleri konusunda lider bir kurum.

EMRE A. / ANKARA

Bilge Adam'a tavsiye üzerine geldim. Bilge Adam öğrencisi olmuş olmamış, akraba, eş-dost herkesi dinledim ve tek bir olumsuz şey duymadım. Elbette ben de tavsiye edeceğim. Eğitimler ve eğitmenler mükemmel. Adeta yeni bir dil öğrendim.

OĞUZHAN ALP B. / FATİH

Bilge Adam Akademi'yi bütün samimiyetimle öneririm. Teknoloji çağına bir adım önde başlamak istiyorsanız Bilge Adam'dan 5 dakika bilgi aldıktan sonra bile neler yapabıieceğinizin farkına varabilirsiniz.

CAN Ş. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi'de aldığım yazılım eğitiminin sektöründe en iyisi olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden çevremdekileri Bilge Adam'a yönlendiriyorum.

CAN Ö. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi'de yazılım eğitimi almayı uzun yıllardan beri çok istiyordum. 15 Nisan'da başlayan eğitimimizin 3. ayını bitirmek üzereyiz ve eğitimin her geçen gün daha da iyiye gittiğini düşünüyorum. Bu noktada Bilge Adam'ın sağladığı imkânlara ek olarak hocamızın da çok büyük desteğini görüyoruz. Bilge Adam Akademi'de aldığım eğitimden son derece memnunum.

ÖNDER G. / ANTALYA

Bilge Adam'ın Türkiye'deki bilişim akademileri arasında en güvenilir ve en ciddi kurum olduğunu düşünüyorum. Microsoft'un en yetkili eğitim çözüm ortağı olması ve eğitim içeriklerinin Microsoft'un belirlediği müfredatlardan oluşması tavsiye etmem için yeterli.

KERİM BATU K. / ANKARA

Özellikle sektör içinde olan hocalardan ders almam benim için çok büyük bir avantajdı. Okulda öğrendiğim temel ve akademik bilgiyi burada pekiştirip uygulamaya koymam, geleceğim çok büyük artılar sağladı. Okuldaki arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Teşekkürler Bilge Adam!

CİHAN D. / BURSA

Ben markanın gücüne inanırım ve Bilge Adam'da yok yere marka olunmadığını gördüm.

ENGİN G. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi'deki eğitimin uygulamaya temelli olması, kişisel gelişim için çok uygun. Piyasaya yönelik olması da daha kolay iş bulabilmenizi sağlıyor.

CAN Ö. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi'nin eğitiminden çok memnunum. Yakınlarımın tavsiyesi üzerine gelmiştim, ben de tavsiye ederim.

ABDULLAH Ç. / KADIKÖY

Bilge Adam Akademi'nin eğitimleri bir çok özel üniversiteninkinden daha iyi, kesinlikle tavseyemdir.

AHMET YAĞIZ K. / FATİH

Bilge Adam Akademi'yi tavsiye ederim çünkü eğitim açısından büyük bir kuruluş ve eğitimde küçük bir aksaklık ve bozukluk bile yok. Gelecekteki işiniz için size yardımcı olabilecek, çok büyük bir şans…

BATIKAN Y. / İZMİR

Almış olduğum eğitimden çok memnunum. Eğitmenimiz ve sınıf düzeni çok iyi çok iyi. Verilen bilgiler son derece doğru ve tutarlı. Öğrenci ilişkileri harika. Ödeme seçenekleri açısından size rahat bir imkân sunuluyor. Teknik sorunlarımız anında çözülüyor. Çevremi temiz görmek gayet güzel. Hem bana hem de görüştüğüm kişilere göre kariyer danışmanlığı çok başarılı. Sınavlar sizi çok iyi bir dereceye getirmek üzere tasarlanmış. Kantin ise seçenek ve çeşitlilik bakımından gayet iyi.

MEHMET BERKAY K. / İZMİR

Eğitim içeriği son derece efektif ve öğretici. Eğitmenimiz dersi en iyi şekilde öğrenmemiz için elinden geleni yapıyor. Öğrenciler ile iletişim de gayet iyi.

YASİN Y. / İZMİR

İçerik fazlasıyla yeterli. Eğitmenimizin diksiyonu ve teknik donanımı iyi. İhtiyaçlarımız karşılanıyor. Ödemeler ve diğer birçok konusunda yardımcı olundu. Herhangi bir teknik sıkıntıda hemen ilgileniliyor.

BURAK E. / İZMİR

İçerik bu kadar zincirleme ve zengin olamazdı. Bilge Adam'ın sektörde lider olduğu ortada. Eğitim ortamı eğlenceli ve sıcak. Şubede güler yüzle karşılandım ve hem fiyat hem de eğitim içeriği konusunda aydınlatıcı bilgiler edindim. Ön bilgilendirme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Özellikle verilen seminerler ve kariyer desteği çok faydalı.

ONUR K. / İZMİR

Verilen eğitim beklentimin çok çok üzerinde. Teorik ve uygulama olarak üst düzey ve anlaşılabilir bir anlatıma sahip. Bu yüzden hocamıza çok teşekkür ediyorum. Sınıf yapısı gayet iyi. Bilgisayar ve diğer tüm cihazlar sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Kayıt için geldiğimde üst düzey bir hizmet aldım. Öğrenci ilişkileri birimi karşılaştığım sorunlar ve sorularıma her zaman yanıt bulmuştur. Ödemelerde hiç bir problem yaşamadım. Karşılaşılan her sorun için teknik destek sağlandı.

ÖZLENEN Ş. / FATİH

Kendimi bildim bileli Bilge Adam hep vardı, ortaya çıkışından ziyade “Sebat edebilmesinin ve tutulmasının mutlaka bir sebebi vardır” diye düşünüyordum. 2014’ün Ocak ayında Yazılım Uzmanlığı eğitimine kayıt oldum. 6 aydır Bilge Adam ile her hafta sonumu geçirmiş bulunmakla birlikte, hayatımda sadece almış olduğum eğitimin değil; benim için ortamının, hocalarının ve öğrencilerinin kalitesiyle çok daha farklı bir anlamı olduğunu keşfettim. Burada kendimizi bir aile gibi hissediyoruz. Her daim fikir, çevre ve hatta iş konusunda danışabileceğim bir kurumun sıcaklığını hissettim. Bilge Adam Akademi’nin eğitim disiplini, iletişimdeki ilgilisi, yaşadığınız herhangi bir sorun karşısındaki empatisi, geleceğiniz için size ivme kazandıracak kararları vermeniz hususunda duyarlı ve yardımsever yaklaşımları hayal ettiğiniz ortamı sizlere sunuyor. Eğitim süresinde tam da düşündüğünüz eğitimi alacağınızdan, eğitiminiz bittikten sonra da Bilge Adam Bilişim Grubu'nun kapılarının sizlere her daim açık olacağından hiç şüpheniz olmasın.