Sign In

Skip Navigation Linksayricaliklarimiz

 
​​​​Neden Bilge Adam Uzman Kaynakları?​

Bilge Adam Uzman Kaynakları, bilişim eğitimi ve entegre hizmet alanında Türkiye'nin en büyük kurumu olan Bilge Adam Bilişim Grubu'nun iş birimi olmanın getirdiği ayrıcalıkları Dönemsel Uzman Sağlama ve Seçme Yerleştirme hizmetlerinde sunmaktadır.

 

Kurumsal Deneyim: Türkiye'nin en büyük 500 şirketi arasındaki 95 şirkette Bilge Adam Uzman Kaynakları'nın 600'ün üzerinde bilişim uzmanı görev yapmaktadır. Holdinglerden KOBİ'lere ve kamu kurumlarına kadar hemen her sektörde hizmet vermektedir.

Geniş Yetenek Havuzu: Bilge Adam Uzman Kaynakları, Türkiye'de bulunan BT profesyonellerinin büyük bölümüne erişebilecek, zengin bir networke sahiptir. Ayrıca Bilge Adam Akademi bugüne dek 100 bin kişiye bilişim eğitimi vermiş, lider bir kuruluştur.

Bilişim Odaklı Yaklaşım: Bilge Adam Uzman Kaynakları, standart İK şirketlerinden farklı olarak, bilişim alanında donanımlı seçme ve yerleştirme uzmanlarına sahiptir. Ayrıca, aday seçiminde mesleki - teknik ölçümlemeler de kullanılır.

Coğrafi Yaygınlık: Tüm Türkiye'ye hizmet veren Bilge Adam Uzman Kaynakları'nın İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Bursa'da hizmet noktaları bulunmaktadır. Ayrıca New York ve Bakü ofisleriyle uluslararası ölçekte de hizmet sunabilmektedir.

Yedekleme ve Süreklik: Bilge Adam Uzman Kaynakları, şirketlere sağladığı dönemsel uzmanlarının yedekli ve sürekli olmasını garanti eder.

Merkezi Danışmanlık: Teknik danışmanın yetkinliğini aşan konularda bir üst düzeydeki danışmanlık desteği Bilge Adam Uzman Kaynakları tarafından hızlı ve efektif bir şekilde sunulur.

​Geliştirme Programı:  'Sürekli Eğitim' felsefesini benimseyen Bilge Adam, teknik personeline Bilge Adam Akademi'den bilişim eğitimi sunar.

UZMAN TALEP FORMU