Sign In

Skip Navigation Linkssmartclass-okul-bilgi-ve-yonetim-sistemi

​SmartClass Okul Bilgi ve Yönetim Sistemi

​Bilge Adam'ın paket yazılım ürünlerinden SmartClass, dünyanın ilk web tabanlı okul ve eğitim yönetim sistemidir. Eğitim kurumlarının ihtiyaçları doğrultusunda 1998 yılından bu yana geliştirilmekte olan SmartClass, bir eğitim kurumunun tüm ihtiyaçlarına cevap verecek duruma gelmiş, çok kapsamlı bir otomasyondur.
 
Anaokulundan üniversiteye kadar her türlü eğitim kurumunun kayıt, muhasebe, ders programı, müfredat, online eğitim, sınav, ölçme ve değerlendirme gibi tüm temel ihtiyaçları karşılayabilen SmartClass, birçok ek modül ve eklentisi ile dünyanın en kapsamlı okul yönetim çözümünü sunan web tabanlı bir uygulamadır.


 

Neden SmartClass?

Tamamen web tabanlı olan SmartClass Okul Bilgi ve Yönetim Sistemi, farklı platformlarda ve lokasyonlarda kolaylıkla kullanılabilir. SmartClass, yerelleştirilebilme özelliği ve responsive tasarımının yanı sıra yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilere özel yetkilendirme ve erişim olanağı sağlar.

 
Çoklu Platform Desteği
  • Windows, Linux, iOS
  • PC, Mac, Tablet, SmartPhone
  • Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari
 
Çoklu Şube Desteği
Birden fazla şubeyi aynı anda yönetebilme özelliği ile tüm şubeleriniz bir tık ötenizde...
 
Çoklu Dil Desteği
Çoklu dil desteği ile yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerinize kendi dillerinde hizmet edebilirsiniz.
 
Cihaz Uyumlu Tasarım
Akıllı telefon ve tabletlerinizden de sistemi kullanabilir ve her türlü cihazdan sisteminizi yönetebilirsiniz.
 
Herkes İçin Erişim
Yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerinize sisteme erişim verebilir ve kendi verilerini takip etmelerini sağlayabilirsiniz.
 
İhtiyaçlara Özel Modüller
SmartClass, eğitim kurumlarının ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş 67 farklı modülüyle çok kapsamlı bir okul yönetim çözümü sağlar.

BİLGİ İSTEK FORMU