Sign In

Skip Navigation Linksbilisim-uzmanligi

Mobil Menü

Bilişim Uzmanlığı

Uluslararası sertifikalı Yazılım ya da Sistem Uzmanı olun! Yazılım (.NET veya Java & Android) Sertifikasyon Programı mezunları; yazılım uzmanı, yazılım mimarı, test uzmanı, proje yöneticisi ya da iş analisti olabiliyor. Sistem Sertifikasyon Programı’nı bitirenler ise kariyerlerini sistem yöneticisi, ağ ve güvenlik yöneticisi, teknik destek uzmanı ya da bilgi işlem yöneticisi gibi unvanlarla sürdürebiliyor.

Sertifikasyon Programları

Yazılım sektöründeki uzmanların yeni teknolojilere, programlama dillerine ve uygulama geliştirme bilgisine hakim olmaları beklenmektedir. Bilge Adam Akademi'nin sektörde ihtiyaç duyulan profesyonellerin yetiştirilmesi amaçlanarak geliştirilen yazılım eğitimleriyle yaln​ızca program yazmayı değil; veritabanı, web ve mobil programlamanın yanı sıra servis mimarisini de öğrenebilirsiniz.

Yazilim Uzmani (.NET)

Yazılım (Java & Android) eğitimlerinde, dünyanın en popüler ve en güçlü programlama dilleri arasında yer alan Java ile programlamanın detayları sistematik ve bilişsel olarak ele alınır. Masaüstü, veritabanı ve web programlamanın yanı sıra Android mobil programlama gibi sektörde en geçerli uzmanlık alanlarında geliştirmeler yapılır.

Yazilim Uzmani (Java & Android)

Bilge Adam Akademi'nin yeni nesil sistem eğitimleri; sunucu, sistem, veri depolama, ağ altyapısı ve sanallaştırma konularını içerir. Sadece teknolojinin değil, teknolojinin nasıl kullanılması gerektiğinin de anlatıldığı bu eğitimlerle Microsoft, Huawei ve VMware gibi devlerin uluslararası geçerlilikteki sertifikalarına sahip olabilirsiniz.

Sistem, Ag ve Guvenlik Uzmani

Bilge Adam Akademi'nin yeni nesil bulut eğitimleri; bulut bilişimin temelleri, servislerinin kullanımı ve yapılandırılması, Azure Virtual Machines, Azure Active Directory entegrasyonları ve Office 365 gibi konuları içerir.

Sistem, Ag ve Guvenlik Uzmani

Siber Güvenlik eğitim programının amacı; günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda proaktif yaklaşımları benimseyen uzmanlar yetiştirmektir. Ağlar, programlar, cihazlar ve verilerin korunması için süreç ve uygulamaların tamamı ele alınır.

Sistem, Ag ve Guvenlik Uzmani

Tek Dersler ve İleri Eğitimler (Yazılım)

Swift programlama dilini kullanarak MAC platformunda iOS 10'a uygulama geliştirilen bu eğitimde, geliştirilen uygulamalar iPhone ve iPad cihazlarında kurulacaktır. Swift dilinin getirdiği yenilikleri öğreneceğiniz bu eğitimde uygulamaları Apple App Store üzerinden yayınlama imkânı bulacaksınız.

Swift ile iPhone / iPad Uygulama Geliştirme

Proje yönetimi sürecinde, PMI metodolojisi içeriğindeki bilgilerin detaylı olarak anlatıldığı bir eğitim programıdır. Temel proje yönetim terminolojisi ve genel kavramların yanı sıra entegrasyon, kapsam, zaman, maliyet, kalite, İK, iletişim, risk, tedarik ve paydaş yönetimi programın içeriğini oluşturmaktadır. Katılımcılar edindikleri bilgileri projelerin başlatma...​​​​​

Proje Yönetimi ve PMP Sınavına Hazırlık

Microsoft tarafından geliştirilen ve .NET ile oldukça güçlü bir altyapıya sahip olan SharePoint; doküman yönetimi, gelişmiş versiyonlama ve arama optimizasyonları, raporlamalar, iş akışları ve yönetimleri, şirket içi portallar ve web sayfalarının güvenli ve hızlı bir şekilde yapımına olanak sağlar. PowerUser eğitimiyle SharePoint üzerinde workflow...

SharePoint Power User
​​

Power BI ile Veri Analizi

Microsoft tarafından geliştirilen bir iş zekâsı ve raporlama çözümü olan Power BI; son kullanıcıların dahi raporları masaüstü, web ve mobil gibi farklı ortamlarda grafiksel ve modüler şekilde oluşturmasını sağlar. Power BI eğitimi sayesinde kendi veri modellerinizi hızla ve kolayca oluşturabilir, analiz ve raporlama yapabilirsiniz.

Power BI ile Raporlama Çözümleri

Unity platformunu kullanarak, gerek 2D gerekse 3D oyunları programlamayı öğreneceğiniz bu eğitim süresince birçok oyun üretip, bu oyunları tüm platformlara çıkaracaksınız. Üretilen demolarda birçok animasyon, efekt ve modellemeleri entegre ederek, oyun programlama dünyasında oyun programcısı olarak yerinizi alabilirsiniz.

Unity ile Oyun Programlama
​​

Tek Dersler ve İleri Eğitimler (Sistem)

​​​
​​​​
​​​​​​​
​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​

Identity with Windows Server 2016 eğitimi Active Directory ile gelişmiş kimlik yönetimi yapısını ve yeni gelen rolleri içermektedir. Katılımcıların Server 2016'ya geçiş işlemlerinin nasıl yapıldığı, yönetimi ve yenilikler hakkında sahip olmaları hedeflenir.

20742: Identity with Windows Server 2016
​​​​​​​​​​​​​​​

Beş günlük, eğitmen yönlendirmeli bu eğitimde BT profesyonellerine, uyguladıkları BT altyapısının güvenliğini nasıl arttırabileceklerini öğretir. Ayrıca ağ ihlallerinin zaten gerçekleştiğinin önemi vurgulanır.

20744: Securing Windows Server 2016
​​​​​​​​​​​​​​​

CCNA'in ilk modülü olan "Interconnecting Cisco Networking Devices 1" eğitiminde; network altyapısı, sistem altyapısı, OSI katmanları, Wireless standartları, kablolama standartları, Router konfigürasyonu gibi konular hakkında temel bilgiler verilir.

ICND-1: Interconnecting Cisco Network Devices-1
​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
-->