Sign In

Skip Navigation Linkskariyer-gelisim

Mobil Menü

Microsoft Office Eğitimleri

Her meslek için Microsoft Excel, Word, PowerPonit, ​Outlook, VBA, veri analizi ve raporlama eğitimleri… Finans, pazarlama ve insan kaynakları gibi departmanlarda çalışmayı hedefleyenler ve Microsoft Office'te uzmanlaşmak isteyenler Bilge Adam Akademi'ye geliyor.

Sertifikasyon Programları

Bilge Adam Akademi’nin Microsoft Office  Uygulamaları eğitimi ile Microsoft’un Word, Excel, Outlook ve PowerPoint programlarını etkin bir biçimde kullanabilecek seviyeye geleceksiniz. Ayrıca bir yıllık Microsoft Office e-öğrenme paketi ile eğitiminizi kendi hızınızda ve dilediğiniz kadar tekrar ederek, bilgilerinizi pekiştirme fırsatı bulacaksınız.

Microsoft Office Uygulamalari

Tek Dersler ve İleri Eğitimler

Temel bilgisayar eğitimine sahip katılımcıların; Office programlarına adapte olabilmek, yazışma, sunum hazırlama veya metin düzenleyebilme gibi konularda sıkıntı yaşama​dan ofis ortamındaki ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına katılması gereken bir eğitimdir.

Microsoft Word
​​

Temel seviyede formüllerin kullanımı ve Excel arayüzü ile ilgili standart ihtiyaçların karşılanması adına gerekli konuların aktarıldığı bölümdür. İş süreci Excel bilmeyi gerektiren tüm birimlerin çalışanları bu eğitimle başlangıç yapmalıdır.

Microsoft Excel
​​

Programın amacı; Excel’de temel kullanım bilgisine sahip olan katılımcıların, raporlama becerilerini geliştirmek ve Excel’in veri araçları ile daha güvenli ve kullanışlı belgeler oluşturmalarını sağlamaktır.

Microsoft Excel
​​

Excel’de ileri seviyede kullanım bilgisine sahip olan katılımcıların; yapısal ve mantıksal çözüm gerektiren zorlu örnekleri, Temel ve İleri eğitimlerinde sunulmayan iç içe formül yapılarıyla (ileri seviye üzeri tasarım ve kurgu gerektiren formüllerle) çözerek, Excel konusunda uzmanlaşmaları amaçlanmaktadır.

Microsoft Excel
​​

İş hayatının en sık kullanılan Microsoft Office programlarından PowerPoint ile sunum hazırlamayı ve yapmayı; Outlook ile e-posta, takvim ve kişilerinizi yönetmeyi öğrenin.

Microsoft PowerPoint & Outlook
​​
​​
​​

​SQL​​

Structured Query Language (SQL) eğitiminde katılımcılara normalizasyon kuralları aktarılarak, ilişkisel yapılar ve ara tablo kavramları tanıtılır. T-SQL kapsamında ilişkili tabloların sorgulanmasının yanı sıra kayıt ekleme, seçme, silme ve güncelleme işlemlerine hakim olunması hedeflenir

SQL
​​

Katılımcıların Excel’de VBA kodlarını kullanarak, kendi özelleştirilmiş uygulamalarını geliştirmeleri, yardımcı makrolar ile günlük Excel kullanımlarını kolaylaştırması ve zaman tasarrufu sağlamaları hedeflenmektedir.

Microsoft Excel VBA
​​

Bu eğitimde Microsoft Excel için sunulmuş olan Power Pivot, Power Map, Power Query ve Power View eklentileri anlatılır. Gerekli durumlarda hangi altyapı ile sonuca gidileceğinin katılımcılar tarafından tercih edilebilmesi hedeflenmiştir.

Microsoft Excel
​​​