Sign In

Skip Navigation Linksmuhasebe-erp

Mobil Menü

Muhasebe ve ERP

LOGO, Microsoft Dynamics ve SAP gibi Türkiye'nin en yaygın iş programlarında uzmanlaşın! Bilge Adam Akademi'de Muhasebe ve ERP Uzmanı eğitimini başarıyla tamamlayanlar kariyerlerini mali işler uzmanı, mali işler şefi, mali işler müdürü, muhasebe uzmanı, muhasebe sorumlusu, muhasebe müdürü, lojistik uzmanı, insan kaynakları uzmanı, finans uzmanı ve finans müdürü gibi pozisyonlarda sürdürebiliyor.

Sertifikasyon Programı​​​

Muhasebe ve ERP ​​Sertifikasyon Programı​​

Bilge Adam Akademi'nin 300 saatlik Muhasebe ve ERP Uzmanı eği​tim programı, şirketlerin ihtiyaç duyduğu teorik bilgiye sahip olmanın yanı sıra sektörde en sık kullanılan başlıca muhasebe, finans ve ERP programlarına hakim uzmanlar yetiştirmek için hazırlandı.​​

Muhasebe ve ERP Uzmani 

Tek Dersler ve İleri Eğitimler

Bu eğitimde katılımcılara temel muhasebe bilgisi verilir. Katılımcılar Eğitimin ardından şirketlerin muhasebe departmanlarında muhasebe elemanı olarak rahatlıkla çalışabilir.

Temel Muhasebe 
​​​​​​

Muhasebe hakkında ileri seviyede bilgi sahibi olmak isteyen adaylara vergi, denetim, finansal tablo analizleri vb. konular bu eğitimde detaylı olarak aktarılır.

İleri Muhasebe 
​​​​​​

Türkiye'de en yaygın kullanılan orta ölçekli ERP uygulaması olan Logo Tiger Enterprise'ın kullanıcı eğitimidir. Bilge Adam Akademi, Türkiye'nin en tek Logo yetkili eğitim merkezidir. Eğitim; sektör deneyimlerini kapsayacak şekilde, uygulamalı olarak verilir. Mezunlarımız Logo Türkiye'de, Logo bayilerinde ya da Logo kullanan orta ölçekli firmalarda rahatlıkla çalışabilecek bilgi birikimine sahip olacaklardır.

Logo Tiger 3 Enterprise 
​​​​​​

Türkiye'de büyük ölçekli firmalar tarafından en yaygın kullanılan ERP uygulaması olan SAP'nin kullanıcı eğitimidir. Eğitim kapsamı Finansal Muhasebe (FI) ve Maliyet Muhasebesi (CO) ağırlıklı olmakla beraber Malzeme Yönetimi (MM), Satış (SD) ve İnsan Kaynakları (HR) modülleri de anlatılmaktadır.

SAP Uygulamaları 
​​​​​​

Bilge Adam Akademi’nin İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku eğitim programında, iş hayatında sıklıkla karşılaşılan ve karşılaşılması muhtemel olan uyuşmazlık konusu olaylar ve her çalışanının bilmesi gereken yasal hakları öğretilir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Eğitimi 
​​​​​

Bu eğitimde ERP alanında bir dünya markası olan SAP’nin muhasebe ve finans modülü olan FI modülü; bütün içerikleri ve raporlamalarıyla birlikte kullanıcı düzeyde verilir.

SAP FI 
​​​​​​

Bu eğitimde Türkiye’de yaygın olarak kullanılan ERP uygulaması ile ilgili gerek Logo bayilerinde gerekse Logo kullanan firmalarda teknik destek verecek uzmanlar yetiştirilir.

Logo 
​​​​​​​​​​​​​​​​​