Sign In

Skip Navigation Linksbilge-adam-mezunlari

Mobil Menü

Bilge Adam Mezunları

​Mezuniyet Sonrası​​​​​​​​​

Bilge Adam Akademi, öğrencilerine mezuniyetleri sonrasında da destek olur. Dijital eğitim portalında öğrencilerin kariyer planlamaları için CV hazırlama ve mülakat teknikleri gibi kişisel gelişim eğitimleri bulunur. Eğitmenlerimiz de öğrencilerimizin kariyer planlamalarına destek olmaktadır.

Öte yandan Bilge Adam, alanındaki 20 yılı aşkın deneyimi ile nitelikli bilişim uzmanları yetiştiren ve işe yerleştiren, İŞKUR onaylı bir Özel İstihdam Bürosu'dur. Şirketlerin ve kurumların gerek dönemsel projeleri, gerekse kadrosu için en doğru bilişim uzmanlarını Bilge Adam sağlar. Dolayısıyla Bilge Adam; Yazılım, Altyapı ve Dijital birimleri aracılığıyla Akademi mezunlarına bilişimde kariyer fırsatları sunabilmektedir.

Ayrıca tüm mezunlarımız LinkedIn'deki Bilge Adam şirket sayfasını takip ederek ve Bilge Adam Mezunları grubuna üye olarak, duyuru ve haberleri takip edebilirler.

Mezunlarımız sadece Türkiye'deki değil, Bilge Adam Technologies ile yurtdışındaki fırsatlardan da haberdar olabilirler. Diğer yandan, Bilge Adam'ın 20+ yıllık bir kurum olması nedeniyle birçok mezunumuz şirket sahibi veya yöneticisi konumundadır. Bilge Adam mezunları da Bilge Adamlıları tercih etmektedir.

Mezunlarımız, CV'lerini ik@bilgeadam.com adresine göndererek Bilge Adam ile paylaşabilirler.

 


Bilge Adam İnsan Kaynakları

Günümüzde neredeyse her kurumun bir IT projesi olması nedeniyle nitelikli bilişim uzmanı ihtiyacı bulunmaktadır. Ancak bilişim alanındaki arz, bu talebi karşılayamamaktadır. Dolayısıyla nitelikli bilişim uzmanlarını yetiştirme, bulma, istihdam etme ve tutundurma süreçleri bir hayli zorludur ve bu alanda profesyonelleşmeyi gerektirmektedir.  

Bilge Adam İn​san Kaynakları, bilişim alanında uzmanlaşmış bir insan kaynakları şirketidir. Alanındaki 20 yıllık deneyimi ile nitelikli bilişim uzmanları yetiştiren ve işe yerleştiren, Türkiye'nin lider kurumudur. Ayrıca İŞKUR onaylı bir Özel İstihdam Bürosu'dur. Şirketinizin gerek dönemsel projeleri, gerekse kadrosu için en doğru bilişim uzmanlarını Bilge Adam sağlar.  

Bilge Adam Bilişim Grubu'nun Yazılım, Altyapı, Dijital ve Akademi iş birimleri, firmaların / kurumların bilişim uzmanı ihtiyaç ve taleplerini Bilge Adam İnsan Kaynakları'nın şu hizmetleriyle karşılar:  

  • Dönemsel Uzman Sağlama
  • Seçme ve Yerleştirme
  • Yetiştirme ve Geliştirme
BİLGİ İSTEK FORMU
icon BAŞARI HİKAYELERİ
Basari Hikayesi
Bilge Adam'ın eğitimi kariyerime tartışmasız katkıda bulundu. Günümüzde grafik tasarımda bilgisayar desteği neredeyse olmazsa olmaz koşul haline geldi. Bu programların tek başına öğrenilmesi çok mümkün olmamakla beraber olabilirliği de çok...
DEVAMINI OKU
ÖĞRENCİLERİMİZ NE DİYOR
YASİN Y. / İZMİR
İçerik fazlasıyla yeterli. Eğitmenimizin diksiyonu ve teknik donanımı iyi. İhtiyaçlarımız...
ONUR K. / İZMİR
Verilen eğitim beklentimin çok çok üzerinde. Teorik ve uygulama olarak üst düzey ve anlaşılabilir...
icon EĞİTİM TAKVİMİ

Eğitim Bul

Bilge Adam Akademi şubelerinde alabileceğiniz eğitimleri görmek için aşağıdaki uygulamayı kullanabilirsiniz.
-->