Sign In

Skip Navigation Linksbilge-adam-mezunlari

Mobil Menü

Bilge​Adam Mezunları

​Mezuniyet Sonrası​​​​​​​​​​

BilgeAdam Akademi, öğrencilerine mezuniyetleri sonrasında da destek olur. Dijital eğitim portalında öğrencilerin kariyer planlamaları için CV hazırlama ve mülakat teknikleri gibi kişisel gelişim eğitimleri bulunur. Eğitmenlerimiz de öğrencilerimizin kariyer planlamalarına destek olmaktadır.

Öte yandan BilgeAdam Teknoloji, alanındaki 20 yılı aşkın deneyimi ile nitelikli bilişim uzmanları yetiştiren ve işe yerleştiren, İŞKUR onaylı bir Özel İstihdam Bürosu'dur. Şirketlerin ve kurumların gerek dönemsel projeleri, gerekse kadrosu için en doğru bilişim uzmanlarını BilgeAdam sağlar. Dolayısıyla BilgeAdam Teknoloji, Akademi mezunlarına bilişimde kariyer fırsatları sunabilmektedir.

Ayrıca tüm mezunlarımız LinkedIn'deki BilgeAdam Teknoloji şirket sayfasını takip ederek ve BilgeAdam Mezunları grubuna üye olarak, duyuru ve haberleri takip edebilirler.

Mezunlarımız sadece Türkiye'deki değil, BilgeAdam Technologies sayesinde yurtdışındaki fırsatlardan da haberdar olabilirler. Diğer yandan, BilgeAdam Teknoloji'nin 20+ yıllık bir kurum olması nedeniyle birçok mezunumuz şirket sahibi veya yöneticisi konumundadır. Bilge​Adam mezunları da BilgeAdamlıları tercih etmektedir.

Mezunlarımız, CV'lerini ik@bilgeadam.com adresine göndererek BilgeAdam ile paylaşabilirler. Ayrıca ​BilgeAdam Teknoloji Başvuru Portalı'na girerek, açık pozisyonlara başvurabilirler.

Mezunlarımızın Başarı Hikâyeleri

BilgeAdam Akademi, 20+ yıllık tecrübesiyle on binlerce mezun vermiş, sektöre birçok uzman yetiştirmiştir. Mezunlarımızın başarı hikâyelerini izlemek için YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

BİLGİ İSTEK FORMU
icon BAŞARI HİKAYELERİ
Basari Hikayesi
Geçmişten gelen bir birikimim vardı ama yeterli değildi. Askerlik sonrası önce İngilizce eğitimimi tamamladım. Daha sonra da BilgeAdam'ı seçerek, kariyer yolunda epey bir yol aldım. Öğrenci olan arkadaşlarıma sabretmeleri ve yaptıkları işe...
DEVAMINI OKU
ÖĞRENCİLERİMİZ NE DİYOR
YASİN Y. / İZMİR
İçerik fazlasıyla yeterli. Eğitmenimizin diksiyonu ve teknik donanımı iyi. İhtiyaçlarımız...
MEHMET BERKAY K. / İZMİR
Eğitim içeriği son derece efektif ve öğretici. Eğitmenimiz dersi en iyi şekilde öğrenmemiz için...
icon EĞİTİM TAKVİMİ

Eğitim Bul

Bilge Adam Akademi şubelerinde alabileceğiniz eğitimleri görmek için aşağıdaki uygulamayı kullanabilirsiniz.
-->