Sign In

Skip Navigation Linksoffice-365

​​​​​Office 365​​​

Office 365
Office 365 - Standart Kurulum Office 365 hizmetinin uygun paketi firma ile birlikte seçilir. Firmanın Office 365 üzerinden mesajlaşma ve iletişim hizmetlerini kullanabilmesi için gerekli hazırlıklar ve ayarlar yapılır. Yeni kurulumlar için ideal danışmanlık paketidir.

Office 365 - Yerleşik AD ile Bütünleşik Kurulum
Office 365 hizmetinin uygun paketi firma ile birlikte seçilir. Firmanın Office 365 üzerinden mesajlaşma ve iletişim hizmetlerini kullanabilmesi için gerekli hazırlıklar ve ayarlar yapılır. Yerel AD ile bütünleştirme yapılarak, yönetim kolaylığı sağlanır.

Office 365 - SSO Kurulum
Office 365 hizmetinin uygun paketi, firma ile birlikte seçilir ve kurulum yapılır. Kurulum, yerel AD hizmeti ile ve buradaki kullanıcıların single-sign-on özelliğini kullanabileceği bir şekilde gerçekleştirilir.

Office 365 - Hybrid Kurulum
Office 365 hizmetinin uygun paketi firma ile birlikte seçilir ve yereldeki Exchange hizmeti ile birlikte kullanılabilecek şekilde kurulum yapılır. Bu sayede firmanın hem bulut hem de yerelde farklı kullanıcı profilleri için aynı servisi kullanması sağlanır.

Office 365 - Mevcut Sistemden Migration
Office 365 hizmetinin uygun paketi firma ile birlikte seçilir ve mevcut eposta sistemleri incelenir. Kullanıcı posta kutularının ve e-posta hizmetinin Office 365 hizmetine geçişi için gerekli kurulum ve yapılandırmalar gerçekleştirilerek geçiş sağlanır.

Office 365 - Yönetilen Hizmet
Office 365 hizmetinin uygun paketi firma ile birlikte seçilir ve Office 365 hizmeti firma için yapılandırılır. Kurulum ve yapılandırmanın ardından Office 365 üzerindeki tüm operasyon Bilge Adam tarafından yürütülür ve firmanın Office 365 hizmeti firma adına yönetilir.

Mesajlaşma Sistemi - Yönetilen Hizmet
Firmanın sahip olduğu bulut veya yerleşik mesajlaşma sistemi incelenir, uygun bir hizmet kapsamı belirlenir. Bu hizmet yenileme, yükseltme ve diğer tüm kapsamı ile birlikte devralınır ve firmanın mesajlaşma sistemi firma adına yönetilir.
BİLGİ İSTEK FORMU