Sign In

Skip Navigation Linksayricaliklarimiz

 
​​​​​Neden Bilge Adam İnsan Kaynakları?​

Bilge Adam İnsan Kaynakları, bilişim eğitimi ve entegre hizmet alanında Türkiye'nin en büyük kurumu olan Bilge Adam Bilişim Grubu'nun iş birimi olmanın getirdiği ayrıcalıkları Dönemsel Uzman Sağlama, Seçme & Yerleştirme ve Yetiştirme & Geliştirme hizmetlerinde sunmaktadır.

 

Kurumsal Deneyim: Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin 95'inde, Bilge Adam İnsan Kaynakları'nın 600'ün üzerinde bilişim uzmanı görev yapmaktadır. Holdinglerden KOBİ'lere ve kamu kurumlarına kadar hemen her sektörde hizmet verilmektedir.

Geniş Yetenek Havuzu: Bilge Adam İnsan Kaynakları, Türkiye'de bulunan BT profesyonellerinin büyük bölümüne erişebilecek, zengin bir networke sahiptir. Bilge Adam Akademi'nin 100 binden fazla mezunu da bu networkün önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

Bilişim Odaklı Yaklaşım: Bilge Adam İnsan Kaynakları, standart İK şirketlerinden farklı olarak, bilişim alanında donanımlı seçme ve yerleştirme uzmanlarına sahiptir. Şirket ihtiyaçlarına ve kurum kültürlerine en uygun adaylar, teknik mülakatlarla belirlenir.

Resmi Süreçlerde Kolaylık: Bilge Adam'ın Dönemsel Uzman Sağlama hizmeti, personel çalıştırmanın kurumlara getirdiği mali, idari ve hukuki risklerini ortadan kaldırırken, bu konulardaki tüm resmi süreçleri de üstlenir.

Coğrafi Yaygınlık: Tüm Türkiye'ye hizmet veren Bilge Adam İnsan Kaynakları'nın İstanbul, Ankara ve İzmir'de hizmet noktaları bulunmaktadır. Ayrıca New York, Londra ve Bakü ofisleriyle uluslararası ölçekte de hizmet sunabilmektedir.

Yedekleme ve Süreklili​k: Bilge Adam İnsan Kaynakları, şirketlere sağladığı dönemsel uzmanlarının yedekli ve sürekli olmasını yetenek yönetimiyle garanti eder. Ayrıca gerçekleştirilen periyodik ziyaretler sayesinde hizmetin kontrolü ve devamlılığı sağlanır.

Merkezi Danışmanlık: Teknik danışmanın yetkinliğini aşan konularda bir üst düzeydeki danışmanlık desteği Bilge Adam İnsan​ Kaynakları tarafından hızlı ve efektif bir şekilde sunulur.

Geliştirme Programı:  "Sürekli eğitim" felsefesini benimseyen Bilge Adam, dış kaynak olarak çalışan teknik personeline Bilge Adam Akademi'den gerekli bilişim eğitimlerini sunar. Bu sayede, dış kaynak kullanan şirket hem teknik ihtiyacını giderir hem de personel motivasyonunun yükselmesi nedeniyle sektördeki en düşük turnover oranlarına sahip olur.

UZMAN TALEP FORMU