Sign In

Skip Navigation Linksdonemsel-uzman-saglama-nedir

 
​​​​​​​​​​​​​Dönemsel Uzman Sağlama Nedir?​​

'Bilişimde İnsan'ın gelişimine ve katma değerine odaklanan Bilge Adam İnsan Kaynakları'nın bilişim teknolojileri alanında sunduğu hizmetlerin başında 'Dönemsel Uzman Sağlama' gelir. Firmaların Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing) gereksinimlerinin karşılandığı bu hizmet tipinde, Bilge Adam İnsan Kaynakları'na iletilen BT Uzmanı talepleri detaylıca değerlendirilerek, Bilge Adam Bilişim Grubu'nun geniş yetenek havuzundaki BT profesyonellerinin bu firmalarda proje bazlı veya uzun dönemli kaynaklar olarak çalışmaları sağlanır.

Böylelikle firmalar kendilerine rekabet avantajı sağlayan faaliyetlerine odaklanırken, asıl faaliyet alanlarına girmeyen konularda uzman personel çalıştırmanın getireceği teknik, mali, idari ve hukuki risklerden arınmış olurlar. Firmalara farklı teknolojilerde nitelikli ve doğru dönemsel uzman sağlanırken, kaynağın 'yedekli ve sürekli olması' garanti edilir. Ayrıca teknik danışmanın yetkinliğini aşan konularda bir üst düzeydeki danışmanlık desteği de Bilge Adam İnsan Kaynakları tarafından hızlı ve efektif bir şekilde sunulur.

Bilge Adam İnsan Kaynakları, bilişim eğitimi ve entegre hizmet alanında Türkiye'nin en büyük kurumu olan Bilge Adam Bilişim Grubu'nun iş birimi olmanın getirdiği ayrıcalıkları Dış Kaynak Uzman Sağlama hizmetlerinde de sunmaktadır. Bilge Adam, bünyesindeki tüm teknik profillerin yetkinlik, bilgi ve tecrübelerini arttırmak için 'Sürekli Eğitim' felsefesini benimsemiştir. Bu doğrultuda danışmanlarımızın uzmanlık alanlarıyla ilgili en güncel eğitimleri alarak, gerekli sertifikasyona sahip olmalarına büyük önem verilir.

Bilge Adam İnsan​ Kaynakları'nın geniş yetenek havuzunun en önemli parçalarından birisi ve rakiplerinden kendisini ayırt edici kılan özelliği de yıllardır eğitim verdiği ve mezun ettiği kendi öğrencileridir. Bilge Adam Mezun Portalı sayesinde bu kaynak havuzu sürekli güncellenmekte ve büyümektedir.

UZMAN TALEP FORMU