Sign In

Skip Navigation Linkskampanya

Mobil Menü

Bu Yaz Teknoloji Öğrenin!

​Haziran, Temmuz ve Ağustos'ta başlayacak eğitim programlarımıza şimdi kayıt olun, %40'a varan* indirimden yararlanın.


DAHA İYİ BİR İŞ

Teknoloji alanında kariyer sahibi olmayı cazip kılan başlıca unsur, iş bulmayı kolaylaştıran "nitelikli eleman ihtyacı" olarak karşımıza çıkıyor. Yazılım ile ilgili iş ilanlarının her geçen gün arttığ​ı ülkemizden bir örnek verelim: Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank​​, 2023 Sanayi ve Teknoloji Stratejisi doğrultusunda Türkiye'deki yazılımcı sayısının 500 bine ulaşılmasının hedeflendiğini açıkladı. 2018 verilerine göre ise ülkemizde sadece 140 bin yazılı​mcı bulunuyor. Bu durum, ​yazılımı meslek olarak seçenlerin iş bulmakta zorlanmayacakları anlamına geliyor.

Şimdi de sektörel öngörülere göz atalım: Türkiye Bilişim Derneği (TBD) İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Tiryakioğlu, yazılım sektörünün 2023'te 50 milyar Dolarlık büyüklüğe ulaşmasının beklendiğini ifade etti. Bu tahmin bize, yazılımda kariyerin sadece bugün değil, yakın gelecekte de doğru tercih olacağını gösteriyor.

DAHA YÜKSEK MAAŞ

Sektörünün büyümesiyle birlikte artan uzman ihtiyacı doğal olarak ücretlere de yansıyor. Capital Dergisi'nin araştırmasına göre bilişim uzmanları; bankacılık, ilaç, perakende, turizm, tekstil, hızlı tüketim, enerji, otomotiv, inşaat ve özel sağlık sektörlerindeki uzmanların maaş ortalamasına oranla ​%40 daha ​fazla kazanıyor.

YURTDIŞINDA ÇALIŞMA ŞANSI

​Gelelim teknolojinin açtığı farklı bir kapıya; yurtdışında kariyer… Teknoloji, dikey uzmanlaşma sağlayacak sayısız seçenek barındırıyor. Üstelik teknolojinin sunduğu iş fırsatları ülkemizle de sınırlı değil. Teknoloji üreticilerinin uluslararası geçerlilikteki sertifikalarıyla dünyanın her yerinde çalışma imkânına sahip olabilirsiniz. 

Örneğin Avrupa'da: Adecco Group CEO'su Alain Dehaze, bir Avrupa Komisyonu çalışmasından alıntı yaparak, "Dijital beceri eksikliği, birçok müşterimiz için en büyük sorunlardan biri. Sadece Avrupa'da, dijital becerilerin eksikliğinden dolayı 900.000 boş pozisyon olacak" açıklamasında bulundu. 

​TEKNOLOJİYİ ÖĞRENMEK İÇİN UYGULAMALI EĞİTİM

Peki, teknolojide nasıl uzmanlaşılır? Diğer alanlarda olduğu gibi teknolojide uzmanlaşmanın yolu da eğitimden geçiyor. "Teknoloji eğitimleri" denildiğinde ise akla 23 yıldır BilgeAdam geliyor. 100 binden fazla mezunuyla teknoloji eğitimlerinde Türkiye'nin lider kurumu olan BilgeAdam Akademi'de, kariyerini bu alanda inşa etmek isteyen herkesin katılabileceği eğitim programları bulunuyor.

BilgeAdam Akademi'nin,​ sektörde ihtiyaç duyulan sertifikalı profesyonellerin yetiştirilmesi amaçlanarak geliştirilen eğitimlerinde, öğrencilerin daha aktif bir rol oynaması esasına dayalı bir öğretim modeli uygulanıyor. Böylece öğrencilerin klasik eğitimin aksine dinleyici olmaktan çıkıp; eğitime katılan, uygulama yapan ve proje üreten bir rol üstlenmesini sağlanıyor. BilgeAdam Akademi mezunları, eğitim süresince gerçekleştirecekleri proje ve uygulamalar ile profesyonel iş yaşamında gereksinim duyacakları deneyimi kazanıyorlar.​

Üstelik Mart ayına özel erken kayıt fırsatını değerlendirenler, %40'a varan* indirimden yararlanıyor.​


Eğitimlerimizi incelemek için kataloğumuza göz atın.​​​​​

Detaylı bilgi ve başvuru için formu doldurun.​​​

BİLGİ İSTEK FORMU
BİLGİ İSTEK FORMU

* ​Erken kayıtlarda uygulanacak indirim en az %30'dur. Kampanya sadece 1 Haziran 2020 - 24​ Ağustos 2020 tarihleri arasında başlayacak; Yazılım (.NET), Yazılım (Java & Android), Sistem, Bulut ve Ağ, Grafik ve Dijital Tasarım, Dijital Medya, Teknik Çizim ve 3D, Muhasebe ve ERP, Veri Analizi ve Raporlama, Application Development with Python, Front-end Development, Microsoft SQL Server Querying and Developing, Proje Yönetimi ve PMP Sınavına Hazırlık, Big Data Engineering, Siber Güvenlik (Ethical Hacking - CEH),  Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı, 3D Uzmanlığı, SAP ERP Uygulamaları​ eğitim​ ​programlarında geçerlidir. Fiyatlarlar ve indirim oranları şube, seans ve ödeme türüne göre değişiklik göstermektedir. Erken kayıt indirimi başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.​

icon BAŞARI HİKAYELERİ
Basari Hikayesi
Bilge Adam'ın eğitimi kariyerime tartışmasız katkıda bulundu. Günümüzde grafik tasarımda bilgisayar desteği neredeyse olmazsa olmaz koşul haline geldi. Bu programların tek başına öğrenilmesi çok mümkün olmamakla beraber olabilirliği de çok...
DEVAMINI OKU
-->