Sign In

Skip Navigation Linkssharepoint-portal

​​​SharePoint Portal​​​​​​

​​

1- SharePoint Kurulumu Danışmanlığı

SharePoint, Türkiye'de %50'nin üzerinde pazar payına sahip olan Microsoft'un portal ve sosyal yazılım ürünüdür.

Yetkin Bilge Adam danışmanları tarafından SharePoint portal kurulumu, yedeklenmesi, arama sunucusu kurulumu, performans ve güvenlik ayarlarının yapılandırılması hizmetlerini sunmaktadır.2- SharePoint Form ve İş Akışı Danışmanlığı

Firmaların özellikle farklı departmanlar arasındaki süreçleri ilgilendiren formların yönetimi SharePoint Portal üzerinde kolayca yapılabilmektedir.

SharePoint listeleri (formları) sayesinde, firma çalışanları aynı formattaki iş formlarını (masraf, izin, talep, çağrı kaydı vb.) web üzerinden doldurup, ilgili onaylayıcılara yönlendirebilmektedir. Tüm işleyiş dijital olarak devam ettiği için herhangi bir basılı malzemeye ihtiyaç kalmamaktadır.

Yetkin Bilge Adam danışmanları tarafından; özel form oluşturma (Custom List), Infopath formları oluşturma, SharePoint Designer ile standart (Sequential, State Machine) iş akışları (Workflow) oluşturma, Visual Studio ile özel iş akışları oluşturma ve Nintex Workflow ile iş akışları oluşturma hizmetlerini sunmaktadır.3- SharePoint Belge ve Doküman Yönetimi Danışmanlığı

Firmalarda çeşitli boyutlardaki belgelerin mailler üzerinden transfer edilmesi ya da belirli bir ortak klasör üzerinde paylaşılması çeşitli sıkıntılara yol açabilmektedir. Firmaların iş süreçlerinde; maillerin silinmesi ya da kaybolması, ortak klasöre sadece şirket içi ağdan erişilebilmesi, mobil cihazlardan dosyalara erişilmesindeki zorluklar, belge versiyonlama ihtiyacı vb. problemler gözlemlenmektedir.

Yetkin Bilge Adam danışmanları tarafından; SharePoint klasörleme ve yetkilendirme, doküman versiyonlama, belge içi arama yapabilme, web üzerinden erişim sağlama, mobil cihazlardan erişim sağlama, Active Directory entegrasyonu ile Single-Sign-On erişimi sağlama vb. gibi konularda danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.
BİLGİ İSTEK FORMU