Sign In

Skip Navigation Linksyazilim-gelistirme

Yazılım Geliştirme​


Kurumunuzun / firmanızın süreç ve ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen, kaynak kodlarının ve tüm verilerin sizlere ait olduğu hizmetlerdir.

Bilge Adam, yazılım geliştirme hizmetlerini 3 farklı şekilde sunar:

  1. Yazılım Uzmanı Temini
  2. Yazılım Uzmanı Temini + Proje Yönetimi
  3. Anahtar Teslim Yazılım Geliştirme
​1- Yazılım Uzmanı Temini

Bilge Adam, yazılım projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca, ihtiyaç duyduğunuz nitelikteki yazılım uzmanlarını temin eder. Proje yönetimi ise sizin tarafınızdan gerçekleştirilmektedir. Yazılım uzmanları Bilge Adam'da bordrolu olmakla birlikte, idari açıdan tamamen size bağlı çalışır. Uzmanların gelişim ve devamlılığından da Bilge Adam sorumludur.

2- Yazılım Uzmanı Temini + Proje Yönetimi

Bu hizmet tipinde yazılım uzmanı temin edilmesinin yanı sıra proje yönetimi de Bilge Adam tarafından yürütülmektedir. Çevik (Agile) metodolojiyle yürütülen bu projelerin ekiplerinde sizin personeliniz de yer alabilir ve karma takımlar oluşturulabilir. Bu sayede işin devamında ekipleriniz projeye tamamıyla hakim olabilir. Birlikte çalışma sisteminin, ekiplerinizin teknik gelişimine de çok pozitif katkısı olur. Proje düzenli iterasyonlarla geliştirilir; kapsam ve süre ile ilgili riskler minimize edilerek, ilerleme raporları periyodik olarak paylaşılır.                                    

                                       

3- Anahtar Teslim Yazılım Geliştirme

Bu hizmet tipinde; tüm analiz, geliştirme, test ve - ihtiyaç olursa - yaygınlaştırma süreçlerinin sorumluluğu Bilge Adam Yazılım'dadır. Bu hizmet tipinin kritik noktaları; analiz sürecinin çok ayrıntılı olarak gerçekleştirilmesi, geliştirilecek tüm ekranların, iş akışlarının ve iş kurallarının ayrıntılı olarak belgelendirilmesidir.  

  
BİLGİ İSTEK FORMU