Sign In

Skip Navigation Linksyazilim-urunleri

Yazılım Ürünleri​

Kurumunuzun benzer iş adımlarına sahip süreçleri için tamamen yeni bir yazılım geliştirme hizmeti alması, gereksiz masraf ve zaman kaybına neden olabilmektedir. Bilge Adam Yazılım, kurumlara BAse ve SmartClass markalarıyla her türlü özelleştirmeyi destekleyen yazılım ürünleri sunar.

  1. BAse LMS – Eğitim Yönetim Sistemi
  2. BAse HR – İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi
  3. BAse CRM – Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi
  4. BAse CMS – İçerik Yönetim Sistemi
  5. BAse EAS – Yönetici Asistanı Sistemi​

BAse LMS – Eğitim Yönetim Sistemi

BAse Eğitim Yönetim Sistemi, çalışanlarının eğitim ve gelişimlerini sistematik olarak takip etmek isteyen organizasyonlar için avantajlar sunan ve bu organizasyonlara katma değer sağlayan bir yazılımdır.   

BAse LMS senkron, asenkron, webcast, podcast, doküman ile eğitim, işbaşında eğitim, sınıf içi ve sanal sınıf eğitim süreçlerini yönetmenizin yanı sıra çalışanların yetenek, bilgi ve becerilerini ölçme ve değerlendirmenizi sağlar.   

BAse LMS'in KurumsalTube modülü ile eğitim videolarınızı kolayca yayınlayıp paylaşabilirken, Beceri ve Yetkinlik modülü sayesinde de çalışanlarınızın ihtiyaç duyduğu eğitimleri saptayabilirsiniz.   

   

BAse HR – İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi

BAse İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi, özel şirketlerin İK süreçlerinde yer alan; İşe Alım, Organizasyon Yönetimi, İzin Yönetimi, Vardiya ve PDKS Yönetimi, Bordro ve Özlük İşleri Yönetimi, Haklar ve Yan Haklar Yönetimi ana modüllerine sahip olan bir web yazılımıdır.     

BAse HR, içeriğindeki Yetkinlik Yönetim ve Eğitim Destek sistemleriyle bir personelin gelişimi için gereken yetkinlikler ve bunlara bağlı eğitimlerin, talep ve yönetim süreçlerinin otomatikleştirilmesini sağlar.    

​​​​​​​​​​    

BAse CRM – Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi

BAse Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi ile tüm tedarikçi ve müşteri havuzunuzu ve kontak listelerinizi yönetebilir, bütün toplantı ve aktivite takibini web üzerinden yapabilirsiniz. Özellikle saha ekipleriyle beraber yürütülen talep, fırsat, teklif, satış / sipariş, fatura ve tahsilat süreçlerinizi tamamen otomatize ederek, hem verimliliğinizi hem de müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.    

BAse CRM'in her türlü cihaz (telefon, tablet, laptop vb.) üzerinden erişilebilmesi sebebiyle, saha ekibinize büyük esneklik kazandırabilir; ihtiyacınız olan bilgi ve raporlara anlık olarak canlı sistem üzerinden erişebilirsiniz.    

      

BAse CMS – İçerik Yönetim Sistemi

BAse İçerik Yönetim Sistemi, her türlü kurumsal web sitesi ve kurumsal portal ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmıştır. Sistem içerisinde birçok hazır Web Part (Duyurular, Haberler, Hava Durumu, Video Oynatıcı, Makale, Doğum Günleri vb.) bulunmakla beraber, firmanıza özel geliştirmeler de Bilge Adam Yazılım Geliştirme ekibi tarafından yapılabilmektedir.     

BAse CMS'te oluşturulan tüm içerikler, her türlü cihazda rahatça görüntülenebilmesi için Responsive Design sayesinde otomatik olarak boyutlandırılmaktadır. Bu özellik; içerik ve dijital ekiplerine büyük esneklik ve zaman kazandırmaktadır.    

    

BAse EAS – Yönetici Asistanı Sistemi

BAse EAS, yönetici asistanları ve özel kalem birimlerinin kullanımı için geliştirilmiş bir yazılımdır. Bakanlıklar, genel müdürlükler, daire başkanlıkları, belediyeler, bankalar, valilikler, vakıflar ve derneklerin yanı sıra kurumsal yapıdaki tüm şirketlere yönelik olan Yönetici Asistanı Sistemi, yetkilendirme prensibiyle farklı görevlerdeki personelin kullanımına uygundur.     

BAse EAS; telefon kayıtları, randevu, rehber, takvim, evrak takibi, davet, talep, ziyaret vb. modülleriyle yönetici asistanlarının ve özel kalem birimlerinin tüm iş ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapsamdadır. Ayrıca kurumunuzun gereksinim ve talepleri doğrultusunda özelleştirilebilmektedir. ​    

    
BİLGİ İSTEK FORMU