Sign In

Skip Navigation Linksyazilim-urunleri

Yazılım Ürünleri​

Kurumunuzun benzer iş adımlarına sahip süreçleri için tamamen yeni bir yazılım geliştirme hizmeti alması, gereksiz masraf ve zaman kaybına neden olabilmektedir. BilgeAdam Yazılım, kurumlara ​her türlü özelleştirmeyi destekleyen yazılım ürünleri sunar.

  1. BAse LMS – Eğitim Yönetim Sistemi
  2. HR Thema – İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi
  3. BAse CRM – Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi
  4. BAse CMS – İçerik Yönetim Sistemi
  5. BAse ECP – E-Ticaret Platformu​

B​Ase LMS – Eğitim Yönetim Sistemi

BAse Eğitim Yönetim Sistemi, çalışanlarının eğitim ve gelişimlerini sistematik olarak takip etmek isteyen organizasyonlar için avantajlar sunan ve bu organizasyonlara katma değer sağlayan bir yazılımdır.   

BAse LMS senkron, asenkron, webcast, podcast, doküman ile eğitim, işbaşında eğitim, sınıf içi ve sanal sınıf eğitim süreçlerini yönetmenizin yanı sıra çalışanların yetenek, bilgi ve becerilerini ölçme ve değerlendirmenizi sağlar.   

BAse LMS'in KurumsalTube modülü ile eğitim videolarınızı kolayca yayınlayıp paylaşabilirken, Beceri ve Yetkinlik modülü sayesinde de çalışanlarınızın ihtiyaç duyduğu eğitimleri saptayabilirsiniz.   

   

HR Thema – İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi

HR Thema HCM, İK departmanınızı benzersiz teknolojik altyapısı, çok dilli ve kullanıcı dostu arayüzüyle kontrol etmenize olanak tanıyan farklı modüllerden oluşan yeni nesil İnsan Sermayesi Yönetimi platformudur. 

HR Thema hakkında detaylı bilgi için tıklayın​.

​​​​​​​​​​    

BAse CRM – Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi

BAse Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi ile tüm tedarikçi ve müşteri havuzunuzu ve kontak listelerinizi yönetebilir, bütün toplantı ve aktivite takibini web üzerinden yapabilirsiniz. Özellikle saha ekipleriyle beraber yürütülen talep, fırsat, teklif, satış / sipariş, fatura ve tahsilat süreçlerinizi tamamen otomatize ederek, hem verimliliğinizi hem de müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.    

BAse CRM'in her türlü cihaz (telefon, tablet, laptop vb.) üzerinden erişilebilmesi sebebiyle, saha ekibinize büyük esneklik kazandırabilir; ihtiyacınız olan bilgi ve raporlara anlık olarak canlı sistem üzerinden erişebilirsiniz.    

      

BAse CMS – İçerik Yönetim Sistemi

BAse İçerik Yönetim Sistemi, her türlü kurumsal web sitesi ve kurumsal portal ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmıştır. Sistem içerisinde birçok hazır Web Part (Duyurular, Haberler, Hava Durumu, Video Oynatıcı, Makale, Doğum Günleri vb.) bulunmakla beraber, firmanıza özel geliştirmeler de Bilge Adam Yazılım Geliştirme ekibi tarafından yapılabilmektedir.     

BAse CMS'te oluşturulan tüm içerikler, her türlü cihazda rahatça görüntülenebilmesi için Responsive Design sayesinde otomatik olarak boyutlandırılmaktadır. Bu özellik; içerik ve dijital ekiplerine büyük esneklik ve zaman kazandırmaktadır.    

    

BAse ECP – E-Ticaret Portalı

BilgeAdam’ın BAse E-Ticaret Platformu (ECP); online ürün satışı gerçekleştirilebilen, ERP sistemleri ile entegre çalışan, ürünleri tedarikçilerin de yönetebildiği, tam kapsamlı bir e-ticaret platformudur.

Ürün, kategori, marka, tedarikçi, arayüz, içerik, kampanya, indirim, ödeme ve teslimat yönetiminin yanı sıra SEO, ürün sepeti ve sipariş modüllerini kapsayan BAse ECP’de gelişmiş arama, listeleme, filtreleme, sıralama, son kullanıcı profili, sipariş geçmişi, yorum ve puan fonksiyonları bulunmaktadır.

BİLGİ İSTEK FORMU